Global değişim nasıl olacak… Dünyada d…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

 1. Fahri Meteorolog Fahri Meteorolog dedi ki:

  İlluminati dediğimiz yani Aydınlanmacı grubun ve gizli teşkilatlarının dünya üzerinde tek dünya devletine gidişte; ekonomik, finansal, sosyal, bilimsel, teknolojik boyutlarıyla altyapısı titizlikle adım adım tesis edilmektedir.

  Bu noktada yapılanları dikkate alırsak BM,NATO,AB,IMF gibi küresel teşkilatlar güvenlik,işbirliği teşkilatları,CFR,trileteral komisyonu gibi gizli dünya devleti teşkilatlanmaları tamamlanmıştır.

  Şirketler çağı da açılmış,11 eylül 2001 sonrası bambaşka bir dünyaya uyanmışızdır.Chemtrails yani kimyasal püskürtme,GDOlu tohumlar ile dünya nüfusu azaltılmakta, küresel iklim kontrol edilmeye çalışılmakta, suni depremler, zihin kontrolü çalışmaları ile geniş kitleler kontrol altına alınmaya çalışılmakta, ulus devletler Yeni Dünya Düzeni ve globallaşme adı altında evvela çoklu yerel yapılara giderek bölünmekte.

  Yeni dünya düzeni tüketimi,liberal kapitalist anlayışı felsefeyi gelişmiş ülkelerden az gelişmişlere transfer etmekte ama buna imkan verecek enerji kaynakları ve dünyayı kontrol etme şansı vermemektedir.

  Nihai noktada tek dünya devletine gidiş noktasında her türlü hilenin teknolojik gelişmişlikle uygulanacağı anlaşılmakta ve bu noktada halkların daha uyanık ve bilinçli olmalarında fayda mütalaa ediyorum.

  İnsanlara çip takılması da bu kontrol altına almanın en ileri aşaması olacak ve buna da başlandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir