Garip hastalık Aniden ortaya çıkan

2
52

Garip hastalık

Aniden ortaya çıkan ” Motor Tik ” Newyork ta birçok genç kızı etkilemeye başlamış.

Tiklerle beraber zeka geriliği ve unutma hastalığı beraberinde geliyor. Hastalığın kimyasal bazı etkiler sonucu olabileceği ve bu durumun Kekemelik, sözel patlamalar ve bacak spazmlar şeklinde hızla yayıldığı bildiriliyor.

Hastalığın özellikle genç kızları etkilemesi DNA yapısına etki eden bir çeşit vaka olduğu yönünde bilim adamları açıklamalar yapmış durumda.

Son bir haftada karşılaşılan ( 18 vaka ) ve ani olarak ortaya çıkan bu durum doktorları korkutmuşa benziyor.

Konu hakkında ayrıntılara ulaşmamız zor oluyor. Şu anda Newyorkta gündemde olan konunun Tıp çevrelerince incelemesi devam ediyor.

Benim tahminim kullanılan kimyasal gazların bu tip bir etki yapabileceği yönünde. Toplumları etkilemek amaçlı kullanıldığı bilinen chemtrails uygulamalarının yan etkileri görülmeye başladı sanırım. Zaten istenen düşünmeyen robot toplumlar yaratmak istenmesi olduğu için bu zeka geriliği etkileri normal görünüyor.

Garip hastalık Haber kaynağı

http://dailynightly.msnbc.msn.com/_news/2012/02/02/10302534-mystery-teen-illness-grows-in-upstate-ny-more-cases-reported?chromedomain=usnews

Yorumlarınızı bekliyorum.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
orca
orca

bugün sabah (06.02.2012) mersin semalarında inanılmaz fazla chemtrail vardı. bu kadar çok eğitim uçuşu yapılamaz bence. ve bulutlarda değişik bir görüntü vardı.

Mrt
Mrt

Çin tuzu böyle bir duruma yol açabilir. Çin tuzunun gıdalarda kullanılmasının sonucu ortaya çıkabilecek sonuçlarından sadece bir tanesi bu. Zeka geriliği, kekemelik. Bütün hazır gıdalarda kullanılıyor. Dolayısıyla yayılma hızı da yüksek olacaktır.