Fay hatlarında metal kutu

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

11 Cevaplar

 1. john conner dedi ki:

  Eğer gerçekten bilimsel testlerde, tektonik plakaların basıncını azalttığı anlaşılırsa bir şekilde bu kutuların yapısını ele geçirip, kendi ülkemizde imal etmeye çalışmalıyız. Zira Türkiye’miz bir deprem ülkesi. Bunlar çok işimize yarayabilir. Tekrar ediyorum, tabi ki bilimsel testlerde gerçekliği kanıtlanabiliyorsa…

 2. zinike dedi ki:

  Amerikanin Kendi oyunu UFO ya ilk inanmayan NASA simdi kendilerimi UFO diyor

  • john conner dedi ki:

   zinike, NASA taktik icabı UFO’ların varlığını inkar ediyor. Tabi ki çıkıp, dünyaya “uzaylılar var ve biz onlarla temas halindeyiz” demeyecektir. Adım kadar eminim ki, NASA veya PENTAGON uzaylıların varlığını biliyor hatta iletişim dahi kuruyor. Zaten bir çok eski NASA çalışanı da televizyonlara çıkıp, uzaylıların varlığını kabul etmiştir. Hatta dün 34. ABD Başkanı Eisenhower’ın danışmanlarından biri olan Timoty Good, uzaylılar ile telepatik iletişim kurduklarını ve gizli anlaşmalar yaptıklarını açıkladı. Bu açıklamanın gizemli metal kutular olayının hemen arkasından gelmesi ise hayli ilginç. Haberin kaynağını paylaşıyor ve takdiri sizlere bırakıyorum…

   www.siriusufo.org/uforum/forum_posts.asp?TID=15076

 3. mehmet dedi ki:

  bu metal kutular bu kadar agırken nasıl olurda karaya vurur?
  bir bilen????

 4. aslı dedi ki:

  Gidişindeki tuhaflık çok normalde,geliş biçimi mi anormal? (Bakınız; haberin son 2 satırı)

 5. mehmet dedi ki:

  Haberde cok ciddi bir eksiklikler var .Sonucunda insan yapımı 4 ceker damperli kamyonların cekebildigi bir nesnenin dünyanın kırık kabuguna agırlık yönünden etki edebilmesi anlamsız . Bunu sanırım hepimiz biliyoruz .
  zaten ,bunların fay hatlarında olmayıpta , sahile vurunca göründügü gibi bir anlam var haberde (eger yanılmıyorsam) .Bu kadar agırdı da sahile nasıl vurdu ? Üstüne ;bir de garip bir metal alasım bulup bunu dost uzaylıların bizlere iyiligi diye düsünmek icin bence iyimserden cok öte bir durumda olmanız gerekiyor. Videoda seyrettigim google earth görüntüsü , 1 genis kutucuk , güzel bir sahil , bir ufo cizim görüntüsü ve bir gariban köpek dısında ben birsey görmedim . İnanc ve inanma istegi bizim gercekle aramızdaki en büyük duvardır.
  Not : ben bu haberi yalnızca yukarıdaki haber yazısı ve video görüntüsünden bilginerek yazıyorum. Yeni bilgi ve görüntüler karsısında daha farklı düsünebilirim.
  Bu arada deprem bölgelerindeki ufo varlıgı benide düsündürmekte.
  son olarak ; bu haberde uzaylılar japonlardan hic hoslanmıyorlar anlamına geliyor.

  • admin admin dedi ki:

   Haberde hiçbir eksik bir yer yok…

   Yer, zaman ve görüntü mevcut… Bilinmeyen birşeyi açıklamaya çalışan bir haber…

   Haberde üç yön var…
   1 – Aniden ortaya çıkan metal kutular
   2 – Aniden kyıp olmaları
   ve bunların aynı bölgede beklenen büyük deprem öncesi ortaya çıkmaları

   Bunda eksik yan nedir ? Garip yönü açıklamaya çalışılmış ve haber olarak tüm sitelerde mevcut…

 6. mehmet dedi ki:

  Lütfen birisi acıklayabilir mi? 6 subatta metal kutular ortaya cıktı(göründü)
  ve 15 subatta deprem oldu . Gercekten bu ne anlama geliyor ?

 7. mehmet dedi ki:

  habere dil sorunum yüzünden cok azcık baktım.bence siz oldugu gibi aktarmıssınız.
  eksik yanlar sunlar:
  o güzel köpecigin görüntüsünü ceken kisi neden o kücücük resimle yetindi?
  japonya depreminde sanırım onbinlerce insan öldü , yoksa onlar oregon lulardan daha mı az insandı ya da 17 agustosta ölenlerden?
  o metal kutular tasınabiliyorlarsa ki birileri depolarına kaldırmıs , nasıl oluyorda fay hatlarının üstüne konuldugu gibi akıl almaz bir ifade var ?
  gercekten varlar ise ( ki bence olabilir ,buna asla itirazım yok) cok ciddi bir kamera görüntüleri yok ( var mı yoksa? ) aniden kayıp olduklarını söyleyen insanlar nerede?
  Ben size sunu sormak istiyorum.bu haberin neresinden tuttunuz?
  gercekten ben anlamamıs olabilirim . zaten bu kadar sorum ondan .

 8. aslı dedi ki:

  Konu üzerine düşünmeniz güzel,ama araştırmamanız kötü.Sizinde söylediğiniz gibi OKUMAYI İYİ YAPMIYORSUNUZ.Birazda siz araştırmalısınız.Ben de merak içindeyim zaten konu hakkında.Sizden öğrenmiş oluruz ne güzel……..Bazen haber,sadece haberdir.Araştırma okuyana aittir.

 9. mehmet dedi ki:

  bu sitenin yöneticisinin bilgilere ulasma gücüne hayranım.
  örnegin sibiryadaki patlamalarla ilgili ilk yazıların gelmeye basladıgında haber kanallarına ve google genel aramaya baktıgımda hicbirsey bulamadım.
  2 gün sonra ufak-tefek haberlerle gecistirdiler.
  kumsaldaki metal kutularla ilgili haberlerde yalnızca yabancı ve genelde marjinal web-sitelerinde yeralıyordu.Ve onlardada aynı sekilde veriyordu haberleri.
  kısacası elimden geleni yapıyorum:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir