Ekin çemberlerinde gizli şifreler, ne an…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

3 Cevaplar

 1. paradox dedi ki:

  … VE SIR PERDESİNİ ARALAYAN İTİRAF
  1991 yılında Southamtonlu iki kafadar bütün bu krizin kendi muzipliklerinden kaynaklandığını açıkladıklarında önce kimse olanlara inanmak istemedi.
  Doug Bower ve Dave Chorley, 15 yıldır tarlalara şekiller yaptıklarını itiraf ediyorlardı. Rahat yaşam koşullarında mutlu bir evlilik hayatları olan, ama çocuk sahibi olamadıkları için hayatlarını renklendirecek iki kafadarın itirafları ilginçti. Ama her nedense en uyduruk dairenin peşine muhabir ordusu takan basın onları görmeye yanaşmıyordu.
  VE İŞTE GİZEMLİ TAHIL ÇEMBERLERİNİN MİMARLARI
  1970’lerde her zaman rutin olarak gittikleri The Percy Hobbes adlı birahanede sıradanlaşan hayatlarına renk katmak ikili, bir gece dünyanın bayına böyle bir çorap örmeye karar vermişlerdi. Okudukları bir UFO romanından etkilenen iki kafadar, kendiliğinden oluştuğuna inandırıldıkları şekiller çizerlerse insanların şaşırtıp eğlenebileceklerine karar verdiler. Sanatkar ruh taşıyan ve özünde zanaatkar olan ihtiyarlar hemen harekete geçtiler.
  ********************************************************
  birkaç muzip insanın yaptığı bu çizimleri gizemli bir şeymiş gibi tekrar ısıtıp insanların kafasını karıştırmaya gerek yok…

  • admin admin dedi ki:

   Doğrudur bu fonemenin bir çok teorisi mevcut ancak bazı şeyler enformasyon olduğu gibi aynı şey dezenformasyonda olabilir. Yani gerçek olan birşeyi gerçek değilmiş gibi ispatlayabilirsiniz.

   Dünyada bunun pek çok örneklerine tanık olabiliyoruz.

   Yukarıdaki bilgiler gerçek olmayabilir ama bu bir yorumdur ” Ya gerçekse !!! “

  • Tyche dedi ki:

   Bunları eğlenmek içi çizdiklerini söylemişler, fakat bu kada rbüyük bir tesadüfün olma ihtimali yüzde kaç? Gökyüzündeki gezegen dizilimiyle aynı o şekiller. Ayrıca ABD nin yalanlarına inanmamak gerek. Ona bakılırsa, ABD nin bir eyaletine düşen uçan daireye de meteor düştü diyip kapamışlardı olayın üstünü.Yıllar sonra doğruluğunu itiraf ettiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir