Ege denizi manyetik titreşimler.

7
56

Ege denizi manyetik titreşimler

Bugün ve dün anlık olarak birkaç saat aralıklı manyetik titreşimleri rodos açıkları civarında tespit ettik.

Düşük frekanslı titreşimlerin açısal olarak çevrimi Kütahya – Afyon – Uşak arasına düşüyor. Tam ters durumda ise Atina ve etrafına…

Frekans titreşimleri uzun aralıklarla tekrarlanmaya başladı.

İncelemelerde bu bölgeden radyo sinyali alabilmemiz mümkün olmuyor. Kısa dalga radyo vericisi bu bölgede kimse aktif değil o nedenle manyetik titreşimlerin frekans türü tesbit edilemedi.

Ancak izlediğimiz bu titreşimin sürekli gözlediğimiz titreşimler ile aynı dalga boyunda olduğu yönünde…

Ege denizi manyetik değişimlerin nelere sebep olacağını tam olarak bilmek mümkün değil.

Takip etmeye devam ediyoruz… Değişmeleri ve haberleri bu yazının yorumlar kısmına ekleyeceğim…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

7 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
kerim
kerim

ben bu bulutları ingiltere veya norveç civarı çok sık görüyorum ordakiler başka bişeymi şekil olarak aynen bu?

kerim
kerim

bu titreşimlere haarp demiyomusunuz? benmi yalnış anladım fayların doğal titreşimimi yoksa? haarpsa kuzey avrupada ozellikle ingiltere civarında olması mantık hatası olmuyomu biraz?

Tolga
Tolga
Reply to  Admin

Merhaba ;
2-3 gündür , izmir-afyon-kütahya ilçelerinde 2-2,5 şiddetleri arasında deprem olmakta. Belki ilginizi çeker diye düşündüm

andi
andi
Reply to  Tolga

Akdeniz ve Egenin aktif olması normaldir. Bizim dikkat etmemiz gereken 25 Kasım daki Güneş Tutulması ve sonrası olacaklar yine bir deprem ve depremler olabilir Dünya genelinde.

yaralı kovboy
yaralı kovboy
Reply to  andi

Akdeniz ege ve marmara çok tehlikeli şuanda..