Ege bölgesi anormal hava ve manyetik ala…

Home / Genel / Ege bölgesi anormal hava ve manyetik ala…

Ege bölgesi anormal hava ve manyetik alan değişmesi.

Bugün alınan uydu görüntülerinde üst üste yapılan incelemelerde. İzmir başta olmak üzerer tüm ege bölgesinde yayılan bir manyetik alan değişikliği gözlenmiştir.

Aynı şekilde 2-3 gün süre ile takip edilen hava durumlarında gelişmekte olan anormal sıcaklık artışı meydana gelmekte.
Bu sıcaklığın etkisi ile bölgede yangınlarda gözlenmektedir.

Takip ettiğimiz kadarı ile bölgede yaşanan anormal durum artışı gün geçtikçe yükselmeye devam ediyor.

Durum dikkatle takip edilecek duruma dönüşmeye başlamış durumda.

Aşağıdaki fotoğrafta gün ortasında alınan bir gökyüzü fotoğrafı İzmir kordondan alınmıştır. Bu görüntüde görülen sisin anlam verilebilecek bir durumu bulunmamaktadır. Bu sisin oluştuğu durumda yüksek hızlı rüzgar olması da ayrı bir konudur. Rüzgara rağmen sis oluşmaktadır.

İzmirde bulunan arkadaşların çevrelerinde bu durumu tesbit edebileceklerini düşünüyorum.

Yorumlarınızı bekliyorum.

17 Comments

 • Türkiye Chemtrails

  chemtrails kan basıncını yükseltir kimyasal tepkime metan gazını fazlalaştırır aşırı sıcak hissedilmesine deden olduğu iklim mühendisliğinin ter etkileri olarak saptanmıştır. nat ve oxfort açıklamalar yaparken iklim mühendisliğinin insan ve çevre sağlığının yıkımına neden olduğunu üslkemizde sorumlular çıkıp kitle imha silahlarının suriyenin elinde olduğunu söyleyebilecek kadar aşağılık duruma gelebiliyorlar. Chemtrails in içeriğinin kitle imha sınıfı maddelerden oluştuğunu atanlar bile açıklarken biz uyutulmaya devam ediyoruz.

 • Haydar K.

  Akşam saatlerindeki Kütahya depremi bu hava olaylarına mı yol açtı, bu garip hava depreme mi? Yoksa, umalım ki bir boş endişedir sadece ama, çok daha güçlü bir deprem mi gelmektedir ege/marmara ya da balkanlar taraflarına?

 • Nurten Pamuk Akzambak

  Merhabalar…Deprem ön görüm var.Olası bir depremin ön sinyallerini fiziken algılıyorum;yaklaşık olarak bir haftadan bu yana ,İzmir ve açıklarından aldığım sinyaller oldukça yüksek,
  Bu sabaha karşı yer kabuğundan gelen patlama sesleri ve uğultular oldu.Saygılar.

 • Ξпsɑr Ξпsɑr

  Toş taşınımı bir süre devam ede dursun geçtiğimiz haftalardaki manyetik görüntüler Girit ,Muğla gibi Ege çevresi sarsıntıları işaret vermişlerdi.
  Her yıl olduğu gibi Yunanistan’a santim santim kaydıran sıkışmanın daha bir önplanda olduğu dönemdeyiz ve bu zaman zarfı içinde bir karışı geçmeyen depremler gelicektir.

 • dfre

  günlerdir yapılan haberlerde ege bölgesinin yağışlı olacağı söyleniyor oysa hergün yapılan spraylemelerle hava manipülasyonu yapılıyor ve bulutlar parçalanıyor gece gündüz her an uçak sesi duymak mümkün hava aşırı sıcak ve bunaltıcı

 • Yenal Ünseli

  Mayıs ayının başlangıcından bu yana insanlarımızın sinir sistemini olumsuz etkileyen,tansiyonlarımızı istikrarsızlaştıran puslu ,sıcak,nem oranı yüksek bir hava hüküm sürüyor…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir