Dünyanın sonuna geliniyor mu ? Bugünlerd…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

18 Cevaplar

 1. Factorx dedi ki:

  Altınla ilgili Roberta Ruth Hill adlı evanjelist bir yazarın “CERN & 2012” adında yazdığı CERN ve 2012 ilişkisinin yanında kendi deneyimleri ve gizli örgütlerden de bahsediyor.

  Altın eridikten sonra çok yüksek ısılarda ısı verilmeye devam edince akkor hale geliyor ve ısı verilmeye devam edince toz haline geliyor. Hill 40 gün boyunca bu tozdan yemiş. (İsa’nın 40 gün boyunca aç kalmıştır.) 40 günün sonunda hristiyanlıkta geçen baba oğul kutsal ruh üçlemesinden kutsal ruha eriştiğini ifade ediyor. Kısacası çok yüksek bir varoluş seviyesine ulaştığını ifade ediyor ve masonların gizli sırrının da bu olduğunu söylüyor.Bu tozun ayrıca pek çok telepatik gücü de aktive etme özelliği olduğunu söylüyor. Modern simya olarak nitelendirdiği bu olayın altın dışında hangi madenlerden de yapılabildiğini bilimsel bir dille açıklamış. genel olarak altın gibi süper iletkenlik özelliği olan madenlerden yapılabiliyormuş.

  Daha önce de altının sümerlerdeki önemiyle ilgili bazı şeyler okumuştum. Sümerlilerin tanrılarının atmosferleri için altına ihtiyacı vardı. Mısırda da altın kutsaldı ve piramitlerin en tepesine konurdu.

  Altın rezervleriyle ilgili konuları ben de takip ediyorum uzun zamandır ve özellikle bankaların bile yastık altındaki altınları topluyoruz sloganıyla altın toplamaya başlaması bana bu sıra dışı iddiaları anımsattı. Kitabın ingilizce metnine internetten ulaşabilirsiniz.

  • admin admin dedi ki:

   Dediklerin çok mantıklı…

   Şimdi düşününce islamda erkeklere altının yasaklanma sebeplerinin altında başka birşey mi yatıyor ?

  • kar kokusu dedi ki:

   büyü ve sihri simyayı BİLİM DİYE yutturdukları ve ektiklerini topladıkları müddetçe hiç sorun yok. e onlar da onu yapıyor. asıl soru şu: bu kadar eritilen altın ve toza dönüştürülen altın yani nerde kullanılıyor acaba? bu kadar şeyi insan nereye saklar ki? gümüşler de öyle. bir kitapta okuyan yakın bir tandıığım dünyada 1700 den sonra gümüş paraların toplandığı ve kaybolduğunu ifade etmişti. yazar da soruyor demişti. bu kadar gümüşü ne yapacaklar nerde saklayacak? chemtrailsin içinde gümüş maddesi var. belki altın da öyle bir işlemden geçiyordur kim bilir? neticede chemtrailsin tek rengi yok. ben bakıyorum en az 6 tane saydım. kırmızı var siyah var beyaz var buhar gibi olanı var sarı olanı giib var var da var

  • kar kokusu dedi ki:

   havada uçan insanlar var. sanırım bununla uçuyorlar.

 2. admin admin dedi ki:

  Newyork Borsasında dün Anormal işler olmuş.

  Sabah saat 10 gibi borsa %1973 yükselmiş , Aynı olay 9-11’den 2 gün öncede aynı şekilde meydana gelmiş.

  İşlerin karışacağı anlaşılıyor

  uk.reuters.com/article/2012/08/02/knightcapital-fidelity-idUKL2E8J2A6S20120802

  Broker daha sonra hisseleri paraya döndürmüşler.

  Birileri elde para tutmaya çalışıyor.

  4 ağustos taki beklenti seviyemiz kırmızıya dönmüş durumda. Çok dikkatli takip etmemiz gerekiyor.
  Bu olay 3. Dünya savaşına kadar gidebilir.

 3. Tunç Atar dedi ki:

  evet bütün elitlerde bir çağrı cihazı , bir tehlikede kısa mesaj ve toplanın sığınaklara veya başka yerlere aynı 2012 filmindeki gibi . biz bu olayların neresindeyiz ? olacakları sadece tahminin ötesine geçiremiyoruz ama onlar herşeyi biliyor nerdeyse toplanıp kaçma vaktini , kaç yıl yaşayacaklarını . bişeyler olacak ama ne ? doğarken, yaşarken , eylenirken , yiyip içerken, ölürken , kısaca her saniyede elit takımı hep önede hep rahat , hep güvende, mesele ölmek değil nasılsa bigün tadıcaz mesele ; insanlar doğarken sınıflara ayrılarak doğması '' insanların hepsi eşittir , herkez yaşam hakkına ortaktır , yaşam hakkı kutsaldır , benim senden ne farkım var, bu kelimelerin hepsi safsata ve kocaman bir yalan . insanlar sadece ikiye ayrılır parası çok olanlar birde fakir olanlar üçüncü şık yok. bir fakirin mezarına bakın birde zincirli kuyuya gidin bakın ölünün bile eliti var '' sesinizi çıkarmayın sadece sessizse ölün ölürken bağırmayın elitler rahatsız olur…..''' peki biz neyiz ?? insanmı ?

 4. Barış dedi ki:

  2 Ağustos da Newyork borsasında böyle bir yükseliş haberine rastlayamadım. Hatta düşüş var.

  Alcoa Inc., JP Morgan Chase&Co. ve DuPont Co. yüzde 1.8’in üzerinde değer kaybederek, büyük şirketler arasındaki düşüşe öncülük etti.

  Knight Capital Group Inc., işlemlerindeki bozulmayı 440 milyon dolar ile analistlerin tahminlerinin üzerinde açıklamasının ardından yüzde 63 düştü. General Motors Co., ikinci çeyrek kârının yüzde 38 düştüğünü söylemesinin ardınan yüzde 2.6 değer katybetti.

  Amerikan borsalarında primlenen her 4 hisseye karşılık yaklaşık 5 hisse düşüş kaydetti.

  verilen linkte bunlar yazıyor. Bir yükselmeden bahseden bir link var mı?

  • admin admin dedi ki:

   Herşeyi hazır beklemeyin 🙂

   Biraz araştırsanız buılursunuz.

   Verilen linkteki şirketin bu işlemleri yaptığı ve NY borsasının açılış öncesi işlemlerin yukarı giden 150 hisse bu olayı meydana getirdi.
   Borsanın açılmasıan yakın fark edilen durum engellendi. Aynı olay 9/11 de olmuş…
   Olayın fark edilmesinin ardından soruşturma açıldı…

   www.huffingtonpost.com/2012/08/01/new-york-stock-exchange-glitch-volatility-halted_n_1728549.html

   • Barış dedi ki:

    Siz dediniz diye yeniden araştırdım 🙂

    Verdiğiniz linkte ben yine %1973 gibi bir yükseliş ile ilgili açıklama görmedim.

    1 Ağustos newyork borsasıyla ilgili haber şöyle:

    New York borsası güne yükselerek başladı. (Başlık)

    Borsanın açılışında, önceki kapanışa göre Dow Jones Sanayi Endeksi 17,33 puan (yüzde 0,13) artarak 13.026,01 puana yükseldi.

    Açılışta Standard & Poor’s 500 Endeksi 4,24 puan (yüzde 0,31) artarak 1.383,48 puan, Nasdaq Teknoloji Endeksi ise 17,75 puan (yüzde 0,6) artarak 2.957,07 puan oldu.

    Bir diğer 1 Ağustos açıklaması:

    New York borsası Fed etkisiyle yükselişe geçti.(BAŞLIK)

    Borsanın açılışında, önceki kapanışa göre Dow Jones Sanayi Endeksi 17,33 puan (yüzde 0,13) artarak 13.026,01 puana yükseldi.

    Araştırdığımda bunu buluyorum %1973 lük bir artış hangi sitede geçiyor bunu sordum?

    Durumu analiz etmeniz tabiki güzel o yüzden burdayım ama bu böyle keskin bir çıkış sonrasında iniş yok. Tüm haberler bu yönde.

    • admin admin dedi ki:

     Haberde dikkat etmiş iseniz açılış öncesi işlemden bahsediyor.

     Açılışa yakın broker ların aldığı pozisyonlar 150 hisseyi yukarı yönde hareket ettirecek ve %1973 lük artış meydana getirecekti.

   • kar kokusu dedi ki:

    ara ara gözüme çarpan haberler var. çok uluslu şirketler avrupadaki büyük fabrikalarını hep kapatıyor ve yatırım adı altında bunları türkiye de yeniden açıyorlarmış. bunun anlamı nedir bilmem. ama neden terk edilidği ilginç

 5. Barış dedi ki:

  Portal2012 bloğunda cobra nın verdiği tarih üzerine ortaya birşey çıkamamasının ardından cobra güvenilirliğini kaybetbeye başladı. Şimdi ise cobra 4 ağustosda birşey olmayacağını, 21 aralıkta da birşey olmayacağını sadece yükseliş başlayacağını söylüyor.

  Ve cobra gibi düşünenlerin yanında. Micah, Salusa ve Metatrondan gelen mesajlarda 4 ağustos tarihi veriliyor. Ayrıca Manton Grove daki ekin çemberinin de 4 ağustosu işaret ettiği açıklandı. Bu 3 kanalın ve işaretinde söylediği gerçekleşmezse birçok ışık işçisin ve uyanmaya başlayanlarında tekrar uyumaya geçeceği ve büyük bir çoğunluğun inancını kaybedeceği söyleniyor ve karanlık taraf içinde bunun büyük bir koz olacağı söyleniyor.

  Neyseki 1 sene yok ne olcaksa verilen tarih yakın. Güzel şeylerin ve güzel günlerin gelmesi dileğiyle.

 6. Anonim dedi ki:

  Nabalim simdi sagda solda olan paralari toplayip altin mi alsak…
  Bankada olan mevduatlari ceksek mi?
  Bugun son gun yarin 4 agustos :))

 7. Bora Hazır dedi ki:

  Tunç bey elitler dediğiniz şey öyle bir anda meydana çıkmış, çalışarak para kazanmış varlıklı insan olmuş diye bir şey değil.
  Bahsettiğimiz elitler, en azından 1000 belki 2000 senedir kaynağı belli olmayan bir zenginlikle tüm dünyayı yöneten kişiler gruplar, bütün yeraltı örgütlerini kuran insanlar. Kökenleri Mısır firavunlarına dayanır, bir çoğunun soy ağacı Mısır'a dayanır. Dikkat ettiyseniz piramitlerle altın arasında ilginç bir ilişki vardır, firavun mezarlarında altınlar koyarlar yanlarına.
  Bu noktada sitchin'in teorileri, Sümer yaratılış destanı / enuma eliş vs'ye dikkat çekmek isterim. Dünyaya dünyadaki altını toplamak için geldiği düşünülen Anunnaki'ler inanışı var ve bunların çocuklarının da Mısır'daki piramitlerin sahipleri firavunlar olduğu söyleniyor. O firavunların soyunun devamının da dünyadaki tüm altınları topladığına dair bir inanış var ki tüm elitler dediğiniz de bu kişilerden oluşuyor zaten, ve tüm altınların neredeyse sahibi gibiler. Zamanı gelince anunnakiler geri dönünce bu altınları atalarına teslim edecekleri ve dünya görevlerinin biteceğine dair inanış var.
  Yani elitler dediğiniz olay "zenginler" değil. İş çok çok derinlere dayanıyor.
  Adminin 4 Ağustos teorilerini forumda da tartışmaya devam ediyoruz, özellikle NY borsasının anlamsız yükselişi çok manidar. Kanal mesajları diye pek inanadırıcı bulmadığım bir ifşaat duyurusu var.
  7+ depremlerin resmen durduğu, dünyanın bu kadar baskı ve stresi kıtaları ikiye bölerek ancak boşaltabileceği düşünülüyor, güneş bir yandan ergen sivilceli çocuk gibi..
  Bu yer kabuğunun hızla inişe geçtiğini söyleyen Nurten hanım konuyu biraz açıklamanız mümkün mü acaba? Bu veriye nereden ulaştınız?

  • tuncay dedi ki:

   bora bey : elit geçmişini bende biliyorum sadece genelleme yaptım objektif bakıldığındada bu böyle görünüyo dileğimiz herşeyin iyiye gitmesi …

 8. deepblue dedi ki:

  walla bu sene ben altına yatırım yapim dedim (düğün mevsimi geliyor illaki yükselir diye düşündüm son 15 seneye bakarak) ve hayatta gördüğüm belki de ilk derin altın düşüşlerini gördüm.yine zarar ettim yine ziyann 🙁

 9. Taner Özgüder dedi ki:

  Olimpiyat açılışında kimliği belirlenemeyen cisim!
  Londra 2012 Olimpiyatları'nın açılışı sırasında stadyumun üzerinden geçen bir cismin UFO olduğu iddia edildi. Cismin 00.30'da görüldüğü belirtildi.
  video.cnnturk.com/2012/bilim-teknoloji/7/31/olimpiyat-acilisinda-kimligi-belirlenemeyen-cisim

 10. kar kokusu dedi ki:

  altınlar nerde mi? sunshine filmini izleyince biraz anlam kazanıyor nerde oldukları.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir