Düden Salgını yayılıyor… Dünyada…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

5 Cevaplar

 1. tarık bilge dedi ki:

  dostum boluda yşaıyorum cızırtı diyince aklıma geldi son 3 gündür gecenin sessizliğinde garip bir uğultu oluşuyor ve evimde ufak çatırdamalar oluyor. bilgisayar ve telefonuym hoparlörleri de dediğin gibi olağandışı bir şekilde cızırdama meydana geliyor. bir de bu elektromanyetik dalgalar insanda fiziksel etki yapar mı?(mide bulantısı, halsizlik, tedirginlik, ruhsal çöküntü ..vb)

  • Rıza dedi ki:

   2 gün önce akşam 22.00 sıralarında voltajda ani bir alçalma, elektrik kesilmeden bir kararma ve hemen ardından ışık tekrar geldi. Bilgisayarın hoperlöründen alışılmadık vınlama tarzı ses geldi ben hemen dışarıya baktım ufo falan mı geçiyor diye.. Sadece sokağın yarısının ışıkları sönmüştü, sokak lambaları dahil.. Yer : İstanbul / Eyüp

 2. kerim dedi ki:

  bu sabah 8 dede oldu alçalma ist da şebekesel bi problemmi var acaba kesinti değil ceyran elektirkli eşyaların çalışmasını sapıttırcak derecede düşüyo…

 3. ismail dedi ki:

  bilgisayarlarımda önemli derecede sapıtma var genellikle deprem öncesi olur cep telefonumda kasıla kasıla çalışıyor demekki manyetik birşeyler var.

 4. Sami34 dedi ki:

  Gerçekten çok enteresan bir durum. Fringe dizisini izleyenler bilir, o dizide paralel evrenler arası güçlü manyetik alanlar bu tür girdaplara sebebiyet veriyordu. Ben de bu sabah çok ilginç bir şekilde uyandıktan 1 saat sonra tekrar uyudum ve görmekte olduğum rüyanın devamını gördüm ilk defa!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir