Dev örümcek istilası Garip böcek davranı…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

4 Cevaplar

 1. bertan dedi ki:

  merhaba sitenizi yeni gördüm ve çok beğendim tam benim ilgi alanım bu sıralar bende böceklerle ilgili çok garip davranışlar görüyorum özelliklere uçan böceklere ilgili heryere çarpıp duruyor geçen gün havada uçan böcek durup dururken yere düştü ve öldü önceden böyle bir şey hiç görmemiştim ama son 1-2 aydır gerçekten çok fazla görmeye başladım.

 2. ihsanuyurgezer dedi ki:

  Geçenlerde ben de yaşadım bir durum. Gece pencerenin aralığından uçan kahverengi bir böcek girdi. Bilgisayar dolabıma konmuştu, tam vurup öldürücektim (korktum çünkü) bir anda yok oldu. Aradım sağa sola baktım göremedim, tıkır tıkır sesler geldi sesi takip ettim yine bulamadım. Ertesi gece elektrikler söndü, tam mum alıp yakmadan önce o böcek aniden fırlayıp suratıma çarptı karanlıkta. Neyse mumu yaktım, sağa sola baktım böcek yine yok. Yarım saat sonra elektrikler geldi, minik tıkırtılar duydum bi baktım böcek notebook’umun altına girmiş. Bir kağıt bulup üzerini kapattım, sıkmadan tuttum ve pencereden bahçeye attım. Çok enteresandı bir durumdu benim için.

 3. kar kokusu dedi ki:

  geçen hafta bir youtybe dan video izledim yaklaşık 1 saatten fazlaydı.yeterli inglizcem yoktu. ama anladığım yanlış değilse şayet; dünyanın iklimini, bitki örtüsünü,orman ve ağaçlarını, hayvan türlerini ve kısacası dünyayı chemtrails ile yepyeni bir forma kavuşturmaya başlamışlar. yani hayvanları başka benzeşik hayvanlarla bitkileri de kendi bitkileri ile değiştiriyorlarmış. amerikalı o doktorun dediğine bakacak olursan yeni nesil ağaçlar robot gibi bir şey. ne çürüyor ne bozuluyor ne üzerine kuş konuyor ne de yaşlanıyor. gdo lu ağaç üretimi şeklinde bir ifadesi vardı.çok şaşırdım. bununla birlikte benim evimde ben sinek öldüremiyorum. çünkü tam öldürecekken kayboluyorlar gözümün önünden. sonra başka yerden çıkıp uçmaya başlıyorlar. dahası saldırıyorlar. insanın yüzüne yüzüne uçuyorlar. daha da fenası gerçekten diyorum bunu ölmek bilmiyorlar. sanki mutasyona uğramışlar gibi. öldürdüğümden bin kere emin olduğum sivri sinek ve sineğin gözümün önünde defalarda 2 saat sonra kalkıp uçup gittiğini, kanatları ve bacakları olmasa bile uçtuğunu gördüm. ama en kötüsü bu değil. ölmemelerinden daha kötüsü ne olabilir?tahmin bile edilemez. bu hayvanlar akıllı. ister inanın ister inanmayın. sinek öldürmek için şaplak dediğimiz eski usul sinek öldürücü bir şey aldım.onu ortaya çıkarınca ya da bir iki tane avlayınca hemen başka odaya gidiyorlar. kendilerini unutturuyorlar. eğer odadan şaplak gelmişse tacize devam ediyorlar. bunu defalarca değil yüzlerce kez denedim. sizde deneyin. ve benden size bir öneri suyunu çıkarmadan ölmedikleri için suyunu çıkarana kadar ezin. patlasınlar. başka türlü asla ölmüyorlar. acımayın çünkü sinek olduklarını düşünmüyorum onların. bizim zamanımızda sineklere azıcık bile dokunsak hayvan derhal ölürdü. bunlar öldükleri yerde çürümüyor bile.

 4. kar kokusu dedi ki:

  From Chemtrails to Pseudo-Life- The Dark Agenda of Synthetic Biology (FULL LENGTH VIDEO)

  bahsettiğim video bu izlemek isteyenler bakabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir