DA14 göktaşı hakkında bilgiler Daha önce…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

6 Cevaplar

 1. Sayın admin ilk günden beri takibindeyim harbiden 10 numara adamsın takibindeyim (biraz izmit ağızı oldu ama 🙂 ) ama özellikle twitterde üstü kapalı cümleler kuruyorsun benim gibi bilgi seviyesine diğerlerine göre biraz aşağı olanlar maalesef anlamıyor daha açık olmanı umuyorum saygılarımla 🙂

 2. Bora Hazır dedi ki:

  Sevgili admin, o tarihlerde Cern'de bir deney var mı? Kafamdan bir şeyler geçti de?

 3. hakan dedi ki:

  minicik bir astroid taksim istiklal caddesine bile düşse max. 500 ölü çok fazla şişirilmiş bir haber metre değilde km gibi sunuyo haber bültenleri! bu cisim dünyaya çarpsa dahi bir kaç yüz insanın ölümünden başka birşey yapmaz belki uydulara zarar verebilir oda düşük ihtimal bence..

  • siyah dedi ki:

   o minicik asteroid 2.000 kilometre kare alanı yok edebilecek güçte. Türkiye 814.578 km² dir.

  • KENAN dedi ki:

   hakan bey o minicik göktaşı bir ülkenin can alıcıcı merkezlerinden birine öeneğin meclisine veya ulusal bilgilerinin depolandığı bir yere düşerse ülkenin onlarca belkide yüzlerce sene geri gitmesine sebep olabilir ve hatta siyasi ve idari açıdan parçalanmasına dahi sebep olabilir.verebileceği zararda sadece büyüklüğüyle deyil hızıylada iniltilidir duran bir arabaya 20 km. hızla çarpan başka bir araçla yine duran bir arabaya 150 km. hızla çarpan arabanın arasındaki fark gibi.

 4. admin admin dedi ki:

  Bir küçük meteroid DA14 den önce Rusyanın Urallar bölgesine düştü.

  Öncü bir meteroid olduğu bildirilen göktaşının atmosferden geçerek bir binanın yakınına çarptığı gelen haberler arasında.

  Haberin kaynağı

  rt.com/news/meteorite-crash-urals-chelyabinsk-283/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir