Chemtrails nedir ? Yazılarımızda sık…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

10 Cevaplar

 1. cem çelik dedi ki:

  eylül ekim ayının başlarından beri bursanın üzerinden hemen hemen hergün geçiyor bu uçaklar, herhangi bir hava radarı sitesindede gözükmüyorlar askeri uçak olmamasına rağmen!

  • admin admin dedi ki:

   Havada gördüğünüz uçakları sitemiz menüsünde yer alan linkler kısmında ” havadaki uçakların radar görüntüleri ” linkinden kontrol edebilirsiniz…

   Uçakların içerik bilgileride aynı linkte verilmektedir.

   .

 2. Ξпsɑr Ξпsɑr dedi ki:

  Bu uygulamanın başladığı zaman dilimine paralel olarak ilk Gdo patentinin alınması da düşündürücüdür, tarımın bu spreylemeye dayanmasını sağlamaya çalışmak ne kadar kurtarıcı olabilir.. ikisininde aynı ellerden çıktığını düşünüyorum

 3. Sami34 dedi ki:

  Bu konu aslında aşırı dallı budaklı bir konu. Çocukluğumda hatırlıyorum da büyüklerime gökyüzünü gösterip “bu uçaklar niye iz bırakıyor” diye sorduğumda aldığım cevap “onlar meteoroloji uçağı” o yüzden diye olmuştu.

  Ağaç katili alüminyum:
  Alüminyum konsantrasyonlarının yüksek olduğu topraklarda yüksek pH nedeniyle tarım yapılamayacağı biliniyor. Ancak bununla kalmıyor. Aşırı yanıcı olan Alüminyumun bir diğer etkisi de ağaçları kurutması ve daha kolay yanabilir hale getirmesi. Yine Kaliforniya’nın Shasta Dağı bölgesinde mantıklı bir neden olmaksızın kuruyan ağaçlarda yapılan araştırmalarda ağaç kabuklarında yüksek oranlarda alüminyuma rastlanmış. Yine Hawai’de kabukları normalde sert olan palmiye ağaçlarının kabuklarının elle kolayca sökülmeye başladığı bölgelerdeki çocuk saç örneklerinde normalin üstünde Alüminyuma rastlanıyor.

  Bir üstteki paragraftaki bilgiye rasladığımda cem çelik isimli üyenin yazdığı bursa üzerinden hemen hergün geçiyorlar yorumuyla bağlantı kurdum. Herkesin bildiği gibi Bursa muhteşem bir doğa güzelliğine sahip illerimizden biridir. Yani yarın öbürgün Bursa’daki ağaçlar üzerinde araştırma yapılırsa belki orada da ağaç kabuklarında yüksek miktarda alüminyum’a raslanabilir diye öngörüyorum.

  Belçika’da Belfort Grubu tarafından düzenlenen dünyanın ilk Stratosfer Spreyleme- Kemtreyl konferansına birçok aktivist, bilim adamı, alternatif medya gazetecisi ve araştırmacı katılmış. Bu toplantıya katılan Belçika Evergem eski valisi Peter Vereeke’ye göre tüm bilimsel verilerin ışığında stratosfer spreyleme fenomeni artık bir gerçek. Yine, tıp araştırmacısı ve gazeteci Desiree Rover’a göre “insanlık uzun bir süreden beri spreylerle aptallaştırılıp kısırlaştırılmaya” çalışılıyor. Toplantıya Hollanda Teknik Üniversitesi’nden katılan Coen Vermeeren aerosol spreyleme ile ilgili birçok yanıtsız sorunun bulunduğunu, ancak hükümetlerin bu konuyla ilgili hiçbir yanıt vermediğini söylüyor.

  ABD Tennesse vekillerinden Bart Gordon’a göre jeomühendislik birçok bilinmeyeni, endişeyi ve felaket derecesinde çevresel yan etkileri barındıran bir konu.

  Alüminyuma dirençli gen ile GDO tohum:
  Peki tam bu gelişmeler olurken Alüminyuma dayanıklı gen için ABD Patent Enstitüsü’ne baş vurulmus olmasını nasıl açıklayacağız? Tesadüf mü? 1 Eylül 2009’da alınan patentin adı Alüminyum Resistant Gene (Alüminyuma Dirençli Gen) ve Patent Numarası: 7582809. NY Ithaca’da Cornell Üniversitesi’nde geliştirilen patent ABD Tarım Bakanlığı ile Brezilya Tarım Araştırmaları Kuruluşu’na verilmiş.

  Zamanla aşırı alüminyum konsantrasyonu nedeniyle organik tarım yapmayı bırakın, tohumun bile filizlenmeyeceği topraklarda pek yakın bir zamanda Monsanto ya da bir diğer GDO şirketi hemen imdadımıza mı yetişecek yoksa? Bunu zaman gösterecek.

  Neden?

  Spreylemenin nedenleriyle ilgili tahminlerde bulunmak için belki erken ama şu an için spreyleme ya da stratosfer aerosol jeomühendisliğinin nedeni olarak ileri sürülen teorilerin birkaçı şöyle:

  • Baryum ile de denendiği söylenen HAARP adlı bir diğer jeomühendislik teknolojisinin bir parçası olarak
  • “Yemek yemek ve boşaltmak dışında bir işe yaramayan” gereksiz kitlenin (yani bizlerin) nüfusunun azaltılması için
  • Laboratuarda oluşturulmuş bazı patojenleri salmak ve çözüm olarak ilaç ya da aşı satmak için (Hegel diyalektigi = Problemi yarat, tepki gelsin, sonra çözümü sun).
  • Spreylenen maddelere dayanıklı GDO’lu tohumları patentleyerek dünya gıda tedariğini tam kontrol altına almak için
  • Kimilerine göre bu Pentagon ve büyük ilaç şirketlerinin ortak bir projesi.
  • Elektromanyetik deneyler
  • Hepsi

  Zamanla sanırım tüm bunlar bir açıklığa kavuşacak. Ancak eski FBI görevlisi Ted Gunderson’a göre Toksik Spreylemenin varlığı konusunda hiçbir şüphe yok. Bu bir gerçek. Nedeni ne olursa olsun bir soykırım ve cinayet işlenmekte. Ve buna bir an önce son verilmeli.

  Nihayetinde arkadaşlar gelmiş olduğum son noktada ulaştığım kanaat “bu uygulamaların kaynağı dünyadaki luciferian güçlerdir”.

  Türkiye’deki chemtrails uygulamalarına birkaç örnek:
  bit.ly/xFzCDu
  bit.ly/xljHc1
  bit.ly/xGDAy4

  Alıntılar: forum.darkhardware.com/viewtopic.php?f=11&t=195764

 4. aslı dedi ki:

  Çok başarılı bir yazı,elinize sağlık

 5. admin admin dedi ki:

  Chemtrails hakkında animatrix filminden bir sahne ve yorumlar

  İlginç bir videodur özellikle animatrixde güneşi kapatmak için uygulanması.

  .

 6. Eylem Başak Ekinci dedi ki:

  Aynı cilt yaralanmalarını bu yaz ilk defa ben de yaşıyorum egzama gibi ama alerji ilacı kullandığımda geçiyor sonra yeniden başlıyor ve göz kapaklarımda da var yanaklarımda olduğu gibi.

 7. @doguyucel dedi ki:

  Chemtrails komplo teorisi bir hayli ilginç. Gökyüzünde gördüğümüz jetlerin bıraktığı izler belki de… t.co/b3z9Qjvr

 8. merve dedi ki:

  zehırlenıyoruz ve bundan kımsenın haberı yok!

 9. Adnan dedi ki:

  Bunu kimler ve ne için yapıyor? Yetkililerin haberi yok mu?zira göklerde izinsiz böyle bir şey yapılabilirmi? Şu anda mersinin üzerinde yüzlerce uçuş yapılıyor !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir