Chemtrails etkileri Kontrolsuz yapılan c…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

4 Cevaplar

 1. Fahri Meteorolog Fahri Meteorolog dedi ki:

  Chemtrails uygulaması sonrası havada zaman zaman tipik bir koku hissediyorum. Atıldığı günleri müteakip kendimde yorgunluk, zaman zaman baş dönmesi, bir sıkıntı, nefes almada zaman zaman zorlanma, etrafımdaki insanlarda psikolojik olarak sıkıntı, bolca hapşıran insanlar gözlemleyebildiklerim. Yoğun chemtrails uygulaması sonrası vuku bulan yağışlarda yollarda özellikle beton asfalt üzerinde normalden fazla köpürme gözlemliyorum ama bir bağlantısı olabilir mi bilemiyorum. Ülkemizde ve dünyada kanser hastalıklarındaki artışla chemtrails uygulaması arasında, alzheimer hastalığındaki artışlar, yeni virütik hastalıkların ortaya çıkmasının en önemli sebebi olduğu kanaatindeyim ancak ülkemizde halk düzeyinde bu konunun bilinmediği ve farkında olunmadığını üzülerek gözlemlemekteyim. Ancak halk arasında mesela yenilen domatesin tadı eskisi gibi değil veya eskiden herşey daha lezzetliydi şeklinde ifadesini bulan durumun büyük oranda süratle arttırılan chemtrails uygulamaları ve buna dirençli olarak üretilen GDO’lu tohumlarla irtibatı olduğu kuvvetle muhtemel diye düşünüyorum.

 2. Factorx dedi ki:

  İsmail bey bana kızacak ama yine de psikolojik etkiyi göz ardı etmemek gerekir. İnsan kafaya çok takarsa hastalık hastası olur farkında bile olmadan.

  Yorgunluk mesela… Bahar yorgunluğu diye birşey var. Ben kafamı kaldıramam her sene bu mevsimler… Bahar nezlesi de olabilir insanlar, polenler filan…

  Nefes alma zorluğuna katılırım, havadaki moleküller değişiyor sonuçta bu elbette bir sonuç doğuracaktır ama şu meşhur hikayeleri de biliyorsunuzdur; adam buzhaneden büyük buz dolabında mahzur kalır ve donarak ölür. Ama aslında dolap çalışmıyordur bile.

  Bunlar sadece şehir efsanesi diyorsanız yapılmış bir deneyi anlatayım: Deneğin gözleri bağlanır ve biraz sonra ısıtılmış, sıcak bir metal parçasının vücuduna hafif değdirileceği söylenir. Vücuduna sıcak değil, aksine dondurucu soğuklukta bir metal parçası değidirilir ama deneğin cildinde oluşan yara 2. sınıf tipik bir yanık yarasıdır ve tedavisi de yanık kremiyle yapılır.

  Eğer kendinize bu etkileri telkin ederseniz olmayacağınız varsa da olursunuz.

  Ciltte kaşıntı ve sol göz gibi etkiler de hormonel seviyelerdeki değişikliklerden kaynaklanabilir ve bu etkiler tipiktir, biraz tıbbi bilgisi olan bilir.

  Bu uygulamaların vücuda etkisi sıfırdır demiyorum, admin şarap deneyinde çok güzel gösterdi. Ama kendimizi güçlü tutmak zorunda olduğumuzu söylüyorum.

 3. tuzun54 dedi ki:

  Sol gözümdeki büyüme dolayısıyla boyun ve baş Emar çekimlerim yapıldı..Araştırma hastanesinde göz doktorlarınca konsültasyona girdim.Nöröloji uzmanı baktı.Enfeksiyon hastalıklarına baktırdık ama hiç bir şekilde açıklayıcı bir durum bulamadılar.Meğerse sol büyümüyor sağ küçülüyormuş.Sonunda alerjik olabilir dendi.Günün belirli saatlerinde veya gözümün keyfi ne zaman isterse küçülüyor sonra da normale dönüyor.Benden yorumsuz sizce ????

  • admin admin dedi ki:

   Sol göz küçülmesi ile ilgili olarak ( Bayanlarda ) Yaklaşık bir yıldır data topluyorum. Yüzlerce kadında var.

   Doktorlar genelde size verilen tanıyı koyuyor. Ancak bir çözüm olmuyor. Sol gözdeki küçülme devam ediyor. Bu durum ne kadardır vear bilmiyorum benim dikkatimi bir yıl kadar önce çekti ve araştırmaya başladım. Tıpta bu konuda bir hastalık tanısı bulunmuyor. ( Nörolojik olarak tanımlanmımş bazı tanılar varsa da tam değil – Travma sonucu oluşuyor çünkü )

   Ben araştırmalarımda kadınlar üzerinde bir çeşit kimyasal etki var. Bunun chemtrails ile oluşup oluşmadığını bulmaya çalışıyorum.

   Bilgi buldukça ekleyeceğim…

   FAZ – 5 uzun süreli etki ile oluşabilecek bir durum ve aynı sürede chemtrails etkisi dışına çıkarsanız düzelme ihtimali olabileceğini düşünüyorum.

   Bulunduğunuz yerde chemtrails gözlüyorsanız bu sol göz küçülmesini takip edin…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir