CERN bir haberleşme cihazı mı ? Son orta…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

6 Cevaplar

 1. Factorx dedi ki:

  Dharma Çarkının esprisi 8 kollu olması ve iki adet artı işaretinin üst üste konması. Bu artılardan (Cross) biri zamanı yani geçmiş ve geleceği diğeri mekanı sembolize ediyor. Başka tradisyonlarda ruh ve madde oalrak da sembolize edilmiş. Yani ruhsal öğreti ile maddi fiziki öğretinin kesişim noktası geçmiş günümüz ve gelecek yani her şey her an tüm şeyler ya da tekillik olarak bu crossların kesişim noktasındaki merkezindeki noktada sembolize ediliyor. Yani farklı yolların, öreğtilerin kesişim noktası her şeyin noktası oluyor.

  Öte yandan CERN ve zaman konusuna gelecek olursak birçok medyumun 21 aralık 2012 den sonrasını göremedikleri yönünde demeçleri olmuştu. Normalde geleceği görebildiklerini en azından gelecekten vizyonlar görebildiklerini iddia eden bu medyumlar 21 aralık 2012 tarihiyle ilgili parazit tarzında şeyler yüzünden bilgi alamadıklarını yazıp çiziyorlar.

  Benzer bir vaka hollywood yapımı ve her tarafında piramit ve new world order yazı ve simgeleriyle dolu NWO propagandası bir film olan Watchman adlı filmde de yaşanmıştı. O filmde radyasyona mazur karalak ileri derecede yeteneklere sahip olan bir adam geleceği de görebiliyordu ve geleceğin belirli bir tarihten sonrasını görememeye başladığını söylüyordu. Filmde bunun sebebinin diğer kötü karakterin bu süper güçlere sahip geleceği görebilen karakterin ön görülerini kesmek için dünyaya takyon yüklemesi yapıyordu. Takyonlar teorik olarak filmde zamanda geriye giden parçacıklar olarak kullanılıyordu bu sayede adamın geleceği görmesi engelleniyordu. Bu komployu kuran kötü karakter ise NWO ya da illuminatiyi temsil ediyordu filmde.

  • rahan dedi ki:

   Sayın Factorx acaba bu 21 Aralık tarihinden sonrası için öngörüde bulunamayan medyumlarla ilgili bir link veya isim verebilir misiniz acaba? Çok merak ettim de, zahmet olmazsa eğer..

 2. salih aygün dedi ki:

  rahan arkadaşım gönderdiğim linkde factorx in bahsettiği 21 aralık 2012 sonrasını göremiyen medyumlarla ilgili video var

  www.youtube.com/watch?v=UQPdDI1XS0E

  • Factorx dedi ki:

   Teşekkürler bunlardan bahsediyorum. Ben medyumlar doğru söylüyor demiyorum böyle bir iddia da vardı diyorum. Dahası da var. Montak projesi ve rainbow projesiyle ilgili o deneylerde görev almış bilim adalarıyla yapılan röportajların olduğu dökümanlar var:

   www.freezone.de/english/mc/e_conv04.htm

   Burada da (doğruluğundan şüpheciyim doğru söylüyorlar demiyorum) yine bir iddia olarak bu deneyler esnasında pek çok defa zamanda geri ve ileri gidildiği söyleniyor ama 2012 yılından ötesine gidemediklerini söylüyorlar. Deneyleri yaptıkları yer psişik sandalye dedikleri hakkında pek detay verilmeyen bir cihaz. Bu cihazda anladığım kadarıyla fiziksel olarak değil psişik olarak bilinç düzeyinde zamanda geri ileri gidilebiliyor ama dediğim gibi 2012den öteye gidilemediği söyleniyor.

  • rahan dedi ki:

   Teşekkür ederim.

 3. shagrath dedi ki:

  ukalalık etmek istemem ama bu aslında bir boyut açma cihazı olabilir. sekiz kollu yıldız şekli boyutlar arası geçişi temsil eder. eskilerde bu gizli birtakım ilimler ile yapılırmış. şimdi bunu cihazla yapmaya çalışıyorlar. belki yanılıyorumdur ama emin olduğum şey bu çalışmaların arkasındaki niyet bize söylenenden çok farklı ve iyi olduğunu da sanmıyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir