Büyük titreşim bulunuyor. Ankara – Konya…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

11 Cevaplar

 1. kerim dedi ki:

  www.cinarciklife.com/haber/1609-armutlu%60da-ekipler-alarmda.html

  konuyla çok alaka olmasada belki alakası olabilir emin değilim..

 2. andi dedi ki:

  Kerim bende o konuyu görmüştüm dkos a baktım biraz önce oda bu konuyu flaş diye geçmiş dkos a görede doğu da bir deprem olabileceğini yazıyodu. Ayrıca Eskişehirdeki arkadaşım havanın açık olduğu bulut olmadığını Ankarada ki arkadaşım kara ve ilginç bulutlar var diye bilgi verdi resim çekmesini istedim çekebilirse sizinle paylaşıcam merak ettim bende.

 3. admin admin dedi ki:

  Biraz daha zaman geçti hala aynı saat 15:00 itibari ile

  .

  .

 4. Tolga Ilgım dedi ki:

  Kerim o link bana pek inandırıcı gelmedi. Yani sıradan bir site gibi , haber ajansları boyle tuhaf seyleri yayınlamayı sever ama şimdiye kadar haber ajanslarında boyle bir haber gormedim. Büyük ihtimal ile hatta yüzde yüz haber yalan.

 5. Ξпsɑr Ξпsɑr dedi ki:

  Doğruluğu varsa da yada Vandaki kadar ileri derece değilse önemsenmiyor olabileceği gibi;
  önemsenirde bir felaket olursa neden önlem alınmadı afet geliyor dendi kayıp verildi gibi haklı isyanlar çıkabileceğinden medya suspus kalmış olabilirmi diye düşünmedim değil.

 6. arzu dedi ki:

  arkadaşlar konuyla alakası yok ama, olası bir iran abd(israil-ingiltere) savaşıyla ilgili ciddi iddialar var bu konu hakkında araştırma yaparsanız sevinirim. önemli bir konu.

 7. kerim dedi ki:

  www.sabah.com.tr/YesilEkran/2011/11/05/topraktan-cikan-buhar-korkutuyor

  haber fake değil arkdaşlar…illada dprem habercisi denemez tabi bilindiği üzere yalovada termal dolu..

 8. 'Nudem Engin dedi ki:

  iyi günler.. şu an adanadayım. Vandaki depremden 1 gün önce gördüğüm gökyüzüyle karşılaştım videoya almaya çalıştım pek başarılı olamadım ama size yarın fırsat bulursam ulaştırırım 🙂 adanada normal bir gökyüzü yoktu bugün 🙂

 9. Tolga dedi ki:

  İzmirde gündüz titreşimli değişik bulutlar vardı. Şimdide gökyüzü hafif aydınlık ayın ışığıdır diyeceğim ama gök yüzünün büyük çoğunluğunda hafif aydınlık var yer izmir buca

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir