Büyük deprem geliyorum diyor mu ? Şimdi …

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

29 Cevaplar

 1. commandan dedi ki:

  Kütahya depremi yerin 3 km derinliğinde olması ilginç geldi bana ve bu derinlikte 5.1 siz daha iyi biliyorsunuz ama bana tuhaf geldi.ayrıca bana soracak olursanız chemtrails uygulamaları Türkiyeyi korumak içindir yoksa hiç bir ülke göz göre göre bu kadar uçağın uçmasına izin vermez bence danışıklıdır.

 2. kerim dedi ki:

  bu ay ozellikle dikkat! ister istemez dünya üzerinde negatif bi etki yaratacak tıpkı 1999-2004 gibi ama acısı mayısmı çıkar yada önümüzdeki 2 aydamı orasını kestirmek zor..

 3. admin admin dedi ki:

  Bugünkü etkiyi RUS lar daha önce fark ettiler sanırım hızla Malatya – Kürecik kapatılması için ellerinden geleni yapacaklar.

  Bu kürecik olayı çok karmaşık ne olduğunu tam anlayabilmiş değiliz. Çok farklı bir üs ve radar sistemi ( öyle söyleniyor… )

  www.bbc.co.uk/news/world-europe-17937795

  ….

 4. commandan dedi ki:

  Biraz öce 4.7 Kütahya da deprem oldu daha öncesinde 3.8 öncesi 3.2 Allah korusun sanki anadolu yarım adası afrika ya doğru eğim hareketi yapıyor mersin izmir kütahya enteresan bir durum.

 5. Gabriel dedi ki:

  17 Ağustos depremi döneminde benzer şekilde Türkiye’nin farklı bölgelerinde ve abd kaliforniya civarında Türkiye topraklarındakine benzer şiddetlerde deprem olmuş muydu? Bu konuda geriye dönük nereden bilgi alabilirim. Tatih girip depremleri görebileceğimiz bir arşiv var mı?

  • kerim dedi ki:

   evet var ama sadece 2 kişi ölmüştü 99 da 7.2 de 99 dünya genelinde çok aktif bi donemdi zaten taiwan çin iran bir sürü büyük deprem var o yıl deprem değil ülkenin bölgenin geri kalmışlığı öldürüyo abd 7.5 e kadar pek bişey yapmaz…

 6. andi dedi ki:

  Dünkü batıdaki ekstra deprem aktivitesini açıkca beklemiyordum. Giderek batı anadoluda artan hareketliliğin acaba supermoon çekim etkisiyle dahada depreşmiş olabileceğini düşünüyorum mayıs ayınında batı anadoluda bu şeklide devam edebileceğini ve irili ufaklı bir çok faydan oluşan egenin o onu o onu ite ite 5,5 a kadar depremlerin olabileceğini tahmin ediyorum. Nitekim bir önceki konuda belirttiğim kütahya hem kuzeyi hem güneyi iteler demiştim bu sabah itibari ile 4,3 lük bir çanakkale lapseki depremi oldu bu etkileşim sürebilir hatta istanbulda hafif bir tekirdağ depremi ile sallanabilir de ama bunların epsi bir tahmin arkadaşlar

 7. Mpen dedi ki:

  Site sahibi, 20 Mayıs’ta olacak güneş tutulmasının tam güneş tutulması oldugundan emin misiniz? Pasifik’te gerçekleşecek, yani Türkiyenin tam tersinde ve vikipedi’de filan parçalı güneş tutulması olarak geçiyor. Çok önemli bir şey değildir belki ama, söylemek istedim. Yanlışsam düzeltin.

 8. admin admin dedi ki:

  Bugün itibari ile ilginç bir durum oluştu…

  Istanbul boğazında çok ilginç bir sis oluşumu izleniyor istanbulun hiçbir yerinde sis yokken sadece denizin üzerinde sis oluşuyor.

  Aynı saatler içerisinde Malatya – Kürecik civarında yağmur beklenmez iken bir anda başlayan çok yoğun bir yağış etkisi başladı.

  www.vuslathaber.com/index.php/gundem/12730-malatya-da-saganak-yagis-hayati-felc-etti.html

 9. admin admin dedi ki:

  Bu arkadaş yazılarımı çok seviyor anlaşılan kendi yazıları gibi imza atarak çeşitli site, forum ve sayfalarda yayınlamış…

  www.facebook.com/pages/Bu%C4%9Fra-Kalmaz-UFO-Uzay-ve-Paranormal-Olaylar-Ara%C5%9Ft%C4%B1rmac%C4%B1/350485004976067

  İmza atmasa iyi idi ama imza atınca dayanamadım…

  Sizden ricam bu arkadaşa facebook dan bir kaç mesaj yazmanız mümkün mü? Birde sayfalarını şikayet edebilirseniz sanırım sayfaları kapanınca belki emek hırsızlığı ne demek anlar…

  Teşekkürler…

  • Factorx dedi ki:

   Ben de şikayet ettim sayfasını ama ne yazık ki sadece o elemanla kalsa iyi… Yazılarınız giderek yayılıyor nette site linki olmadan. Birçok yerde görüyorum. Biri başkasından, o da bir diğerinden alıyor…

 10. aslı dedi ki:

  İnternette hiç bir şey gizli kalmaz.Taklitler asıllarını yaşatır.Yola devam Admin Bey……..

 11. anon dedi ki:

  her ne kadar GDOlu yiyecekler gibi bazı alanlarda bu hükümet birilerinin ekmeğine bilerek ya da bilmeyerek yağ sürse de genel olarak acaba ekonomideki iyi gidişi nasıl durdurmayı deneyecekler diye hep merak ediyordum. istanbul ve izmirde büyük deprem tetiklemeye çalışıyorlar başka bir açıklaması yok. özellikle kentsel dönüşüm daha başlamadan çıkacak depremde ekonomi ve genel psikoloji büyük bir darbe alır. ve bunun siyasi etkileri de olur. kasetle olmazsa, yalan haberle olmazsa depremleri mi kullanacaklar?

  hepsi sadece fikir

 12. Gabriel dedi ki:

  Anon, ülkemizde (hesapta) var olan ekonomik büyüme maalesef bizim paramızla değil, dışarıdan gelen parayla oluyor. Kredi kartına abanıp borca harca girsede bir şekilde kendini döndüren ama zevklerinden de taviz vermeyen vatandaş gibi ülkemizin ekonomisi.
  Benim teorimde şu, Kürecik Haarp bağlantısı bilienerek KHK ile devreye alındı, İstanbulda bir deprem tetiklenecek ve projelerine göre şehri baştan inşa edecekler. Kim? Hırsız bankerler ve uşakları.

  • kerim dedi ki:

   istanbul hiç bi zaman çok büyük felaket görmedi fay nerden baksanız şehre 20-40 km uzakta ahşaptan yapılma üflesen uçacak yapılar yüzyıllardır ayakta ist depremi şişiriliyo olsada şehir kendini 1-2 haftada toplayacağından eminim trakya çanakkale balıkesir erzincan tokat çok daha tehlikeli istdan …

 13. kerim dedi ki:

  işin komiği depremlerin durgun seyretmesi ayrı bi parodi 2-3 gündür dünya genelinde oldukça durgun bazen akıl sır ermiyor %500 artıyo derler 🙂 93 depremlerine bakmak lazım:)

 14. admin admin dedi ki:

  Ne ilginç değil mi… Manyetik dalgalarla silah yapılabilirmiş ?

  Bana çok ilginç geldi… 🙂

  ekonomi.haberturk.com/teknoloji/haber/739643-cehennem-silahi

  • Factorx dedi ki:

   Adam resmen ağzının salyalarını akıta akıta anlatmış:

   “Savunma sanayi için vazgeçilmez bir sistem. Uyduları, uçakları düşürmek, mayınları uzaktan patlatmak istiyorsak bu sistemler gelecekte önem arzedecek”

   Dalgalarla uçak düşürmeye ne meraklı insanlar var. Utanmadan söylüyor bir de amerikalı ortaklarla geliştiriyoruz diye.

   • admin admin dedi ki:

    HAARP silah değil diyenler belki susar artık…

    Türkiyede ilk kez bir bilimsel kurum bunu açıkladı ya ölsem gam yemem artık… 🙂

    Bakalım bu açıklamadan sonra adam ortadan kayıp olacak mı ?

    • kerim dedi ki:

     uçak düşürmeyle, 600 atom bombasının çıkarcağı enerjeyi çıkarmak eşit bişey değil 1. derece deprem bolgesi için fazla hayal perest şeyler kuruluyo japonya izmit istanbul daha once yıkılmasaydı sizlere herkez hak verirdi..haarp elbette silah teknolijilerinde kullanılabilir ama sizin iddalarınız ap ayrı uçuk şeyler…gecikmiş ist izmir depremi var, bunlar haarp olmasada yakın gelecekte olucak meraketmeyin eli kulağında.

 15. aslı dedi ki:

  Vive La France, Le President Sarkozy au revoir a jamais.

  (Yaşa Fransa,Sarkozy’nin Cumhurbaşkalığına sonsuza kadar elveda)

  • Sami34 dedi ki:

   kerim bey bence yazış tarzınızı biraz daha yumuşatın!!! sanki insanlar depremin olmasını çok istiyormuş gibi bir imada bulunmuşsunuz ki, bu son derece yanlış.
   Üstelik sizin o söylediğiniz gecikmiş depremlerin er ya da geç olacağını zaten herkes biliyor!

   • kerim dedi ki:

    benim kastedmek istediğim tr deki 12 senedeki nerdeyse tüm 5.5+ depremlerin haarpa yapıştırılması sanki haarp olmasa deprem olmuyacak gibi bi düşünce çıkıyo bu tezatlık dolu haarp olmasaydıda ist izmit izmir tarihte yıkıldığı gibi yine yıkılacak değişen bişey yok binanı altyapını sağlam yap gelişmiş ülkeler gibi depremi unut okadar basit…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir