Bugün hayvanlarda bir gariplik var…

6
101
Bugün hayvanlarda bir gariplik

Bugün hayvanlarda bir gariplik var…

Çevrenizdeki hayvanlara dikkat ettiniz mi bugün bir garip davranıyorlar mı sizce…

Çok ilginç ne kadar sokak köpeği gördüm ise hepsi uykuda…

Bugün hayvanlarda bir gariplik

Kediler ortada yok… Serçe kuşları hiç ötmediler bugün…

Sizin gözlemleriniz nasıl…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

6 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
kivanç
kivanç

Çevremdeki hayvanlar garip davranmıyor.

Sokağımızdaki kediler de bugün gayet normallerdi, köpeklere gelince sokağımızdan hergün sürekli geçen köpekler bugün de geçti. Pizza sipariş etmiştik gayet bir dilimimizi bir tanesi hapır hupur yedi.

Kedilerden zarife hamile olduğu için gayet normaldi kuşları pek göremiyoruz kedi nüfusunun aşırılığından ötürü. ama ötmediklerini söyleyemem.

Bir araştırma blogu topluluğu olarak gördüğüm keşfettiğim bu siteyi, subjektif hayal gücü ve hormon destekli çağrışım paylaşım alanı olarak görmek istememekteyim fakat bu paylaşımınız tarafımdan öyle görülüyor.

Daha gerçekçi nitelikli paylaşımlar dileğiyle.. gariplikler veya olgular biraz rasyonel gözlemlere dayanmalı, can sıkıntısına değil

kivanç
kivanç

farklı bulduğum birçok incelemeyi de bu sitede gördüm, bu inkar edilemez. Hatta inandığım bir fikir olarak paylaşmayı isterim. eğer tarih boyunca kuşaklar kültürler medeniyetler boyunca bir son yaşanmadıysa. biz tarihin bu evresindeki varlıklar olarak bir sonu görecek varlıklar olma ihtimalimiz diğer bizden önce yaşamış tüm kültür ve medeniyetlerden daha fazla. Bu süreçte filizlenen tüm olayları paylaşan bir site olarak burada paylaşılan ve paylaşanlara saygım, yettirebildildiğim kadar. evet, güneşteki bir patlamayı paylaşan bir tanımadığım kişi veya süper mikrop hakkında yazılan bir yazı beni daha fazla öğrenmeye ve araştırmaya itiyor. Yeterki marduk yok maya veya antirasyonel temelli olmasın. yukarıda sadece dünyayı ele… Read more »

Rado
Rado

🙂 hayvanlarda bir gariplik olduğuna kesinlikle inanıyorum. bunu sadece kuş, yengeç, balık vs. ölümleri haberlerine de bağlamıyorum. bunu gözlemlerime ve çevremdeki insanlar beslendiği hayvanlarda bir takım farklılaşmalar olduğunu belirtikleri için söylüyorum.

Genel konuya dönersem dünya farkedenlerin gördüğü üzere büyük bir değişime uğruyor. Ve bu değişim giderek hızını arttırıyor gözüküyor. bunun nedeni Chemtrails’ler, yaklaşmakta olan bir kuyrukluyıldız gezegen ya da bazı gücü elinde tutan grupların oyunlarından mıdır bilemem ama kendi nacizane fikrim bundan bir 3-4 ay sonra bile çok farklı şeyler yaşanacağı ve çok farklı şeyler konuşacağımız.

Rado
Rado
Reply to  Rado

bu arada beslendiği derken beslediği olacaktı orası…sadece klavye hatası 🙂