Bugün hayvanlarda bir gariplik var… Çe…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

6 Cevaplar

 1. kivanç dedi ki:

  Çevremdeki hayvanlar garip davranmıyor.

  Sokağımızdaki kediler de bugün gayet normallerdi, köpeklere gelince sokağımızdan hergün sürekli geçen köpekler bugün de geçti. Pizza sipariş etmiştik gayet bir dilimimizi bir tanesi hapır hupur yedi.

  Kedilerden zarife hamile olduğu için gayet normaldi kuşları pek göremiyoruz kedi nüfusunun aşırılığından ötürü. ama ötmediklerini söyleyemem.

  Bir araştırma blogu topluluğu olarak gördüğüm keşfettiğim bu siteyi, subjektif hayal gücü ve hormon destekli çağrışım paylaşım alanı olarak görmek istememekteyim fakat bu paylaşımınız tarafımdan öyle görülüyor.

  Daha gerçekçi nitelikli paylaşımlar dileğiyle.. gariplikler veya olgular biraz rasyonel gözlemlere dayanmalı, can sıkıntısına değil

  • admin admin dedi ki:

   🙂 Sağolasın kıvanç…

   Rasyonel verilere dayanmayan bu tip olaylarıda belirleyebilirsek verileri tutarlı hale getirebiliriz diye düşündüğümden yazmıştım onları…

   Sebebi yabancı bir çok forumda bugün garip hayvan davranışları oldukça sıklıkla geçmekte. Sebebi hakkında bir veri bulunamıyor ama benim takip ettiğim kadarı ile bu olay son 24 saat içerisinde çok yoğun dile getirilmeye başlandı…

   Yarın bu konu hakkında bir olay oluşursa bu yazdıklarımızla bir bağlantı kurmak adına yazılmıştır.

   Araştırma sadece rasyonel veriler ile yapılmaz bu tip garip davranışlardan yola çıkarak bilimsel veriler açıklayan insanlarda var…

 2. kivanç dedi ki:

  farklı bulduğum birçok incelemeyi de bu sitede gördüm, bu inkar edilemez.

  Hatta inandığım bir fikir olarak paylaşmayı isterim. eğer tarih boyunca kuşaklar kültürler medeniyetler boyunca bir son yaşanmadıysa. biz tarihin bu evresindeki varlıklar olarak bir sonu görecek varlıklar olma ihtimalimiz diğer bizden önce yaşamış tüm kültür ve medeniyetlerden daha fazla.

  Bu süreçte filizlenen tüm olayları paylaşan bir site olarak burada paylaşılan ve paylaşanlara saygım, yettirebildildiğim kadar. evet, güneşteki bir patlamayı paylaşan bir tanımadığım kişi veya süper mikrop hakkında yazılan bir yazı beni daha fazla öğrenmeye ve araştırmaya itiyor.

  Yeterki marduk yok maya veya antirasyonel temelli olmasın. yukarıda sadece dünyayı ele geçirmek isteyen bizim gibi memeli türünden gelen bir takım insanların dışında başka bir şey olmadığını düşünüyorum.

  Yeterki sadece planlananları oynanan şu oyunları anlayabilen varlıklar olabilelim paylaşarak. yoksa hepimiz yeterince sona hazır görünen varlıklarız. umarım daha da yoğunlaşan bir paylaşıma dönüşür tüm bunlar. rasyonel bir sona yakın olduğumuza inanıyorum.

 3. Rado dedi ki:

  🙂 hayvanlarda bir gariplik olduğuna kesinlikle inanıyorum. bunu sadece kuş, yengeç, balık vs. ölümleri haberlerine de bağlamıyorum. bunu gözlemlerime ve çevremdeki insanlar beslendiği hayvanlarda bir takım farklılaşmalar olduğunu belirtikleri için söylüyorum.

  Genel konuya dönersem dünya farkedenlerin gördüğü üzere büyük bir değişime uğruyor. Ve bu değişim giderek hızını arttırıyor gözüküyor. bunun nedeni Chemtrails’ler, yaklaşmakta olan bir kuyrukluyıldız gezegen ya da bazı gücü elinde tutan grupların oyunlarından mıdır bilemem ama kendi nacizane fikrim bundan bir 3-4 ay sonra bile çok farklı şeyler yaşanacağı ve çok farklı şeyler konuşacağımız.

 4. 1isi 1isi dedi ki:

  O tarihi hatırlamıyorm fakat şu Simav depremi akşamı kuşlar ve köpekler haberciydi bir tuhaflık var derken sarsıntı olmuştu o değilde…

  Şu yaz sıcaklarında başı ağırıyan kaç insan var merak ediyorum sokağa çıkan bazı arkadaşlarımda bahsediyor kısa süreli güneş ışığı yada başka radyasyonlar yer yüzüne ulaşmaya başlamış olabilirmi yoksa sadece sıcak etkisimi dersiniz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir