Britney Spears : İlluminati’nin Planlarını Anlatıyor!

18
833

Britney Spears : İlluminati’nin Planlarını

Britney Spears! Çalkantılı hayatı, uyuşturucu bunalımları, depresyonlar…Bu sözcükler aslında son yıllarda Britney ile çok anılır oldu.Ancak bu sefer bizim anışımızın sebebi başka olacak ve nasıl böyle mükemmel bir dönüş yapabildi.Bu başarısını arkasında neler var? Bunları göreceğiz.

Şimdi öncelikle Steve Jackson adında bir adam var Amerika’da.Bu adam 1994 yılında adı ILLUMINATI: NEW WORLD ORDER olan bir kart oyunu piyasa sürüyor.Basit bir oyun kartından çok daha fazlası.Zaten kutusunun üstünde de ” Her şeyin arkasında olduğu gibi belki bu oyununda arkasında İlluminati vardır.” diyor.Bu oyun 1994’de yılın en iyi kart oyunu ödülünü alıyor.

Link burada bakabilirsiniz sayfanın sağında yazıyor zaten: http://www.sjgames.com/inwo/

Neyse şimdilik burdan bir kart seçelim.

Evet kartları gördünüz şimdide gelelim güzel Britney’nin yeni albümü Femme Fatale adlı albümünden iki parçaya. Bu arada kısa bir bilgi. Femme Fatale ” Baştan Çıkarıcı Tehlikeli Kadın” demek türkçede. Zargan sözlükten’de bakabilirsiniz.

Öncelikle şu klibini izleyelim.

Burada girişteki ilk sekiz saniye çok önemli çok dikkatli bakın! Klibin başında dünyamızı görüyoruz ve hemen sağ tarafta “EARTH 2011″ yani ” Dünya 2011″ yazıyor.Peki ardından ne oluyor.Dünya’ya göktaşı çarpıyor.Yok artık dediğinizi duyar gibiyim.Hadi birde şarkının sözlerine bakalım mı?

Hey over there Hey buraya Please forgive me Lütfen bağışla beni If I’m coming on too strong Eğer çok baskıcı oluyorsam Hate to stare Kendinden nefret ediyorsan But you’re winning Kazanıyorsun And they’re playing my favorite song Ve benim favori şarkım çalıyor So come here Buraya gel A little closer Biraz daha yakına Wanna whisper in your ear Kulağına fısıldamak istiyorum Make It clear Net bir şekilde Little question Küçük soru Wanna know just how you feel

Nasıl hissettiğini bilmek istiyorum If I said my heart was beating loud Eğer kalbimin seslice attığını söylersem If we could escape the crowd somehow Eğer kalabalıktan bir şekilde kaçabilseydik If I said I want your body now Eğer senin bedenini şimdi istediğimi söyleseydim Would you hold it against me Onu bana karşı tutar mıydın Cause you feel like paradise Çünkü cennet gibi hissediyorsun I need a vacation tonight Bu gece tatile ihtiyacım var So If I said I want your body now

Eğer senin bedenini şimdi istediğimi söyleseydim Would you hold it against me Onu bana karşı tutar mıydın Hey You might think Hey düşünebilirsin That I’m crazy Benim çılgın olduğumu But I you know I’m just your type Ama ben tam senin tarzınım I’mma be a little hazy Biraz kararsız olacağım But you just cannot deny Ama sen inkar edemezsin There’s a spark in between us

Aramızda bir kıvılcım var When we’re dancing on the floor Biz sahnede dans ediyorken I want more Daha fazlasını istiyorum Wanna see It Onu görmek istiyorum So I’m asking you tonight Bu gece soruyorum sana If I said my heart was beating loud Eğer kalbimin seslice attığını söylersem If we could escape the crowd somehow Eğer kalabalıktan bir şekilde kaçabilseydik If I said I want your body now

Eğer senin bedenini şimdi istediğimi söyleseydim Would you hold it against me Onu bana karşı tutar mıydın Cause you feel like paradise Çünkü cennet gibi hissediyorsun I need a vacation tonight Bu gece tatile ihtiyacım var So If I said I want your body now Eğer senin bedenini şimdi istediğimi söyleseydim Would you hold it against me Onu bana karşı tutar mıydın If I said I want your body now

Eğer senin bedenini şimdi istediğimi söyleseydim Would you hold it against me Onu bana karşı tutar mıydın (Yeah) (Ah) (Oh) Gimme something good Bana iyi birşeyler ver Don’t wanna wait I want It now (na-na-now) Beklemek istemiyorum onu şimdi istiyorum Pop It like a hood Onu bir şişe mantarı gibi patlat And show me how you work It out Ve göster bana onu nasıl hallettiğini (alright) (Pekala) If I said my heart was beating loud

Eğer kalbimin seslice attığını söylersem If I said I want your body now Eğer senin bedenini şimdi istediğimi söyleseydim Would you hold it against me Onu bana karşı tutar mıydın If I said my heart was beating loud Eğer kalbimin seslice attığını söylersem If we could escape the crowd somehow Eğer kalabalıktan bir şekilde kaçabilseydik If I said I want your body now Eğer senin bedenini şimdi istediğimi söyleseydim

Would you hold it against me Onu bana karşı tutar mıydın Cause you feel like paradise Çünkü cennet gibi hissediyorsun I need a vacation tonight Bu gece tatile ihtiyacım var So If I said I want your body now Eğer senin bedenini şimdi istediğimi söyleseydim Would you hold it against me Onu bana karşı tutar mıydın.

Sözlerin türkçe anlamlarıda sizlere enteresan gelmedi mi sanki onlara katılmamızı istiyorlar gibi hatta sanki değil istiyorlar.Neyse devam edelim 2.klibe gelelim birde.

Bu da neyin nesi böyle?Neden klibin başında “21th December 2012” yazıyor ki.Belkide Britney’de Maya’lara inanıyor ve korkuyordur?Ne dersiniz? Ben gülerim 🙂

Bu 2012 safsatası yalanı neden bu kadar destekleniyor zannediyorsunuz.İşte bu yüzden.YALANIN ALT YAPISINI HAZIRLAMAK İÇİN.Onlar sizi yalanlarına inandırıyorlar tıpkı 11 Eylül’de olduğu gibi.Zamanı gelince yine Dünya’yı kandırıcaklar.Neyse biz klibe dönelim.

Peki 21 Aralık 2012 yazarak başlayan bu klibin senaryosu nedir tahmin ediyorsunuzdur.Tabiki Dünya Dışı varlıklar.Klibimizin senaryosunda Dünya Dışı varlıklar yani yıllarca var olduklarına inandırılmaya çalışıldığımız UFO’lar.Birde bu şarkının şarkı sözlerine bakalım!

This kicked in got your tongue tied in knots, I see
Bu senin tutulmuş diline bir darbeydi, anlıyorum
Spit it out ‘cause I’m dying for company
Ağzındakini çıkar çünkü bir eş için can atıyorum
I notice that you got it
Anladığını farkettim
You notice that I want it

İstediğimi farkettin
You know that I can take it to the next level baby
Bunu bir sonraki seviyeye götürebilirim biliyorsun
If you want this good s–t
Eğer bu güzel saçmalığı istiyorsan
Sicker than the remix
Remixten daha hasta edici
Baby let me blow your mind tonight
Bebek bu gece aklını almama izin ver.

I can’t take it take it take no more
Daha fazla dayanamıyorum
Never felt like felt like this before
Daha önce hiç böyle hissetmemiştim
Come on get me get me on the floor
Hadi beni piste çıkar
DJ what you what you waiting for?
DJ neyi bekliyorsun?

OH OH OH OH OH

Watch me move when I lose, when I lose it hard
İzle beni azıttığımda, feci azıttığımda
Get you off with a touch, dancing in the dark
Dokunuşumla baştan çıkarırım karanlıkta dans ederken
You know notice what I’m wearing
Neye büründüğümü farkettin biliyorsun
I’m noticing you staring
Gözüme çarpışını farkettim

You know that I can take it to the next level baby
Bunu bir sonraki seviyeye götürebilirim biliyorsun
Hotter than the A-list
Baş listeden daha ateşli
Next one on my hit list
Bir sonraki benim favori listemde
Baby let me blow your mind tonight
Bebek bu gece aklını almama izin ver

See the sunlight, we ain’t stopping
Güneş ışığını görene kadar durmayacağız
Keep on dancing til the world ends
Dünya durana kadar dans etmeye devam et
If you feel it, let it happen
Eğer hissedersen olmasına izin ver
Keep on dancing till the world ends
Dünya durana kadar dans etmeye devam et

Bu şarkıların sözlerine daha detaylı değiniceğiz sonra ama sözlere ilginizi çekerim.

Eveeett!! Şimdi geldik bomba noktaya!

Bu aşağıdaki video’nun 5.30 ile 6.30 arasını dikkatle izlemenizi istiyorum.Tabiki siz hepsini izleyebilirsiniz ama benim dikkat çekmek istediğim noktalar bu dakikalar.

Burada Dr.Carol Rosin’in konuştuklarını dikkatle izlemenizi rica ediyorum.

Artık herşeyi gördünüz okudunuz.Şimdi sıra geldi bu yazılanları baştan aşağı beyninizde birleştirin!Sadece düşünün mantık yürütün.Hayatınızda hiçbir şeyi hemen lap diye kabul etmeyin.Burdaki veriler gösteriyor ki 2011-2012 illuminati’nin enteresan hedeflerine gebe.

Özet: Görüldüğü üzere admin’in de belirtmiş olduğu meteor yağmurları beklentisi veya kasım ayın’da geçmesi beklenen YU55 bu planların bir parçası olabilir.Meteor göndericekler demiyorum ama bu meteor’un ne zaman geçiceğini ve bunu insanlar üzerinde nasıl bir psikolojik travma yaratacaklarını biliyorlar ve planlıyorlar.İşin enteresan kısmı tıpkı kartlardaki gibi klipte aynı sırada.

Önce meteorlar çarpıyor 2011’de sonrada uzaylılar istila ediyor 2012’de.Bu sene 2011 filmlerine dikkat edin %90ı uzaylılarla alakalı ve arkasında yönetmen veya yapımcı olarak Steven Spielberg var.Yalnız artık uzaylı filmlerinde tema biraz değişti.Havadan gelen bir tehlike yerine yer altından çıkan bir tehlike teması işlenmeye başlandı yoğun bir şekilde.

(Şarkı sözleri sarkıcevirileri.com’a aittir.)

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

18 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
kerim
kerim

japonyaya ne oldu? kartta saat kulesi tokyo yıkılıp japonya yerin dibine giriyo…!! japaonya bu depremi az bi ekonomik zararla atlattı yine dünyanın en güçlü ülklerinden ayrıca deprem okyanusta karaya 150 km tokyoya 450 km otede oldu 15.000 ölüde japonyaya gore devede tüy abartan sizlersiniz imiciler çoğunuz niye ergenlerden oluşuyo bi düşünün bakalım hele depremi artistik ekonomik olayları geçtim bu gene cidden çocuksu ve komik bi ara zombi istilasıda bekliyodunuz dimi siz 26.06.2011 komik ve ergensi 2 kelime.

GuideOO
GuideOO
Reply to  kerim

Merhabalar Kişisel olarak yazılan yazıyı beğenmeme ve eleştirel yönle değerlendirme hakkına sahipsiniz.Ancak kullanmış olduğunuz “çocuksu” ve ” ergensi” gibi terimlerin yazıyla değil yazıyı yazan bana hakaret olduğunun farkındasınızdır umarım.Ben “yetişkin” bir makine mühendisiyim.bu konulara ilgiliyim ve araştırıyorum.bu yukardaki yazıda benim kendi şahsıma ait olan bir yazıdır.Yorumdur.Beğenirsiniz veya beğenmezsiniz bunu belirtmekte özgürsünüz fakat hakaret etme hakkına sahip değilsiniz.Aşağıda başka arkadaşlarda yorum yapmışlar.Mantıklı bulan veya mantıklı bulmayanlar olmuş.budur işte olması gereken.Olması gereken yazıyı değerlendirmek, üzerine kritik yapıp görüş belirtmektir yazana hakaret etmek değildir.Ayrıca benim yazımda yazmadığım belirtmediğim beklemediğim söylemediğim şeyleride ekleyerek ithamda bulunmanız hiç hoş ve yakışık almayan bir durumdur.Umarım bundan sonra… Read more »

Ariakas
Ariakas

Yazar arkadaş e-mail üzerinden veya msnden ulaşabilir mi? Veya illuminati konusunda bilgili biri?

GuideOO
GuideOO
Reply to  Ariakas

burdan eposta adresi vermemizde bir sakınca yoksa verebilirim

BG
BG

eline sağlık ..

pluto
pluto

Bana hiç mantıklı gelmedi bu. Ayrıca şarkı sözlerine baktığımda, gel de bize katıl gibi bir durum göremedim.

irmsu
irmsu
Reply to  pluto

Aynen

mlrs
mlrs

Cok mantikli arkadasim boyle bir calismayi sene baslarinda yapmistim. Ayrica Katy Perry – ET klibinide ayni dosyaya koyabiliriz. Zaten yillardir insanlari bu buyuk plan icin flimler ve kliplerle yukluyorlar. Yazin icin cok tesekkur ederim.

kerim
kerim

kusurabakma dostum ama senin şahsın adına dediysem pardon ama imiyle ilglenenlerin yaş ortalaması belli liselei ergenler veya üni li gençler boş aylak öğrenci topluluğu %90 nı ayrıca çoğu bilgi bu dahil yabancı imi. forumlarından çevri sadece müslümanlara değil bu uyarılar bi çok hayalprest ergenin iddasını bu yönetenler görmüyomu bu videoları görmüyolarmu bile bile lades mi diyecekler 😀 japaonyayı hayalleriyle yerin dibine batırdılar 🙂 kart çıktı diyolar oysaki tokyoda köpek klubeleri bile zarar görmedi 🙂 japonya ya zarar vermek istesem karada faydan bol nevar 9mg bile değil 8.4 mg civarı vururum tokyo ve diğer büyük şehirleri al üst olur 🙂 ayrıca… Read more »

ZNY
ZNY
Reply to  kerim

Sana şuan önemsiz geliyo olabilir ama ilerde çok büyük şeyler olacak…

Ariakas
Ariakas

guvensporel@hotmail.com yazar arkadaş ekleyebilir mi beni? Ekledikten sonra bu yorumda silinirse süper olur.

kemalistgenç1968
kemalistgenç1968

21 aralık 2012 dünya için çok önemli demek bu gün gelince kendinizi kollayın ne olur ne olmaz japonya depremi olmadan haarp etkisi yüzünden ilk önce kuş sonra balık ölümleri oldu bunun filmide var çok tırsıyorum çok geçenki marmara depremine kıllandım yakındır galiba fayın kalbi sallanmış…

halilibrahim
halilibrahim

sevda demirelin uyanma vakti klibini izleyin.

ensar
ensar

Muhyiddin arabi K.S Hazretleri bu 2012 tarihi için anormal şeylerin peydah olacağını bildirmiş.Bu zat ki evliyaların serdarıdır.Böyle bir zat bile bu konu da söz söylemiş ise bazı şeyleri beklemeli.İliminati, tavistok, gül haç ,lions v.s… Bu gurupların amacı emeli aynı.Tek dünya devleti işin ucu siyonizime dayanıyor.Bu ayrıntıyı göremeyenler ise işin ne kadar büyük olduğunu kavrayamıyor.İliminati bu işin görülen yüzü aslında dillerde dolanıp duruyor.Masonluk ise bavyerada başlayan aydınların hareketinden çok daha eski.Ergenlerin hesapları nerede, babilde tahrif edilen tevrat nerede.Konu öyle basit de değil hani.Kitle yönetimi ve insanları manipüle etmek için bende medyayı ve putlaştırılan insanları kullanırdım.Şarkıların sözleri bile neye hizmet ettiğini kavrayan… Read more »