Bölge 51 de google earth 2011 görüntüler…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

13 Cevaplar

 1. admin admin dedi ki:

  UFO bölgesini görmek için maps.google.com arama kısmında

  37.19857,-116.055236

  yazarak ulaşabilirsiniz…

  Solda kraterin içindeki bölge…

  • Ariakas dedi ki:

   Rosswell olayı 2011 nisan ayında FBI tarafından doğrulandı ancak detaya girilmedi. Böyle bir haber dünyada sansasyon yaratmadı en çok bu garip geliyor. Acaba bizi hazırlamak için mi? Veya zamanı geldiğinde biz zaten söylemiştik demek için mi? Bilemiyorum. Ama yakın zamanda göreceğimize eminim. Aynı zamanda 2008 yılında ölen rosswell askeri kampında 1947 yılında görevli subaylardan biri basına bir mektup bıraktı. Mektuba göre şu anda kullandıgımız teknolojinin büyük kısmı o günden kalma… Tabi bu gerçek midir bilinmez. Gerçek olan tek şey FBI’ın bunu kabul etmiş olması.

   • admin admin dedi ki:

    AREA 51 bölgesine google bakarsanız bazı ilginç yerlerde var.
    Kraterler ve sanki bombalanmış bir alan mevcut…

    Bu alanın çok yakınlarındada UFO olabilecek bazı yapılar mevcut…

    • can dedi ki:

     FBI’ın bu olayla hiç ilgisi yok arkadaşım. 51. bölge Amerikan Hava kuvvetlerinin bölgesi ve senin söylediğin mektupta, ordu, 1947 yılında askeri bir tür yeni hava balonu denemeleri yaptıklarını, ve balonun yere çakıldığını açıkladı. Üstelik mektup yüz sayfadan fazlaydı. Hava balonunun çizimlerini ve teknin alt yapısını da açıkladılar. Ha burada şunu sorabilirsin, ordunun işi gücü yok neden bunu açıklamak için bu kadar uğraşıyorlar.

 2. beyhan dedi ki:

  internette 2012 senaryoları gırla gidiyor. Bunlardan bazıları da uzaylılarla ilgili,
  neymiş sanki uzaylılar randevu almışlarda 2012 de geleceklermiş, onlar daha erken gelmişler 51 bölge hangarlarında dinleniyorlar malum yol yorgunluğu.

 3. Ens Ens dedi ki:

  Tarlalara yapılan bir gecelik kabalistik figür bilen semboller 🙂 bunlar nerden bilsin kabalistik figürü hepsi insan eliyle malum nazilerin ufo tezgahı yer altı tezgahların da ilerliyor terörden sonra yeni malzemeleri kendi UFO ları olabilir sağsak görürüz

 4. dmla dedi ki:

  illüminati kartlarında uzaylılardan para aldıkları belirtiliyor. 🙂

 5. mustafa dedi ki:

  hayatımın 13 senesini buna adadım gerçek açıklacaklar yalan adamlar gizli biz gibi 2araştırmaya biz kahraman olamayız illiminati isyancılar gurubudur illiminatiyle alakası bile yok bukonunun ruslara nasıl davrandılar karton heykleri area 51 sandılar bizim gördüğümüz yer aslında amerıka birleşik devletlerinin savunma bakanlığı merkezi
  gerçek area 51 ise açıklayamıyorum

 6. mustafa dedi ki:

  area 51 neden 51 neden 11 değilde 51 contoryum elementri bileşim atom sayısıyla toplayıp 51 e bölünce 51
  area 51ri unutunda istambul boğazı altındaki contoryumu düşünün

 7. mustafa dedi ki:

  ufo ise amerika ile almanyanın birleşim yaptığı küçük dirençli hava araçıdır

 8. mustafa dedi ki:

  goast and goast videosunu izleyin

 9. eren dedi ki:

  arkadaşlar Rosswell olayı doğrudur. o günden beri ufo teknolojisini bugüne kadar ABD kullandı. evet dünya dışı varlık olabilir. ama bugünkü ufoların içinde bunu söyleyemem. bütün dünyayı bir oyunun içine çekiyorlar. yarın birgünde uzaylı saldırısı diye dünyaya saldıracaklar. insanpğlu bunun bilincinde olması gerekir. saygılarımla…..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir