BlueBox Forum sitemiz

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. Factorx dedi ki:

    Çok teşekkürler ve tebrikler. Türkçe siteler arasında bu tür formata sahip bir sitenin eksikliğini çekiyorduk. Belki de ondan değişik konuların altında uzun uzun yazıştık durduk sizin istememenize rağmen 😀 Çünkü bunları tartışabileceğimiz bir forum gerçekten yok.

    Bilgiye ulaşmanın bu kadar kolay olduğu bir dönemde bilgiyi sorgulamadan almaya alıştık. Büyük medya karteller, ana akım medya bize ne bilmemiz ve ne kadar bilmemiz gerektiğini söylerken biz sadece tüketici olduk. Bilgiyi sorgulamadan aldıkça daha kolay yönetilir, yönlendirilir olduk. İnternet medyasının bu ana akım medyanın işlemediği, dünyayı ilgilendiren, biraz da hayat üzerine felsefe yaptıran konuları işlemesine ihtiyacımız var. Böyle siteler ve forumlara da haliyle…

    O nedenle yaptığınız işin çok değerli olduğunu düşünüyorum. Oldukça faydalı, hatta ana haber bültenlerine çıkacak konular işleneceğinden eminim. Çünkü bluebox sitesinden nasıl haber kopyalanıyorsa başka sitelere, ana akım medyanın yönü de kullanıcı odaklı sitelerin gündemlerine kaymaya başladı.
    Gündem yaratacak konulara… Hayırlı olsun 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir