BlueBox BBS Number 14…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

8 Cevaplar

 1. admin admin dedi ki:

  Bölünür dünya hergün…
  Bölündükçe eklenir yenisi…

 2. sefay dedi ki:

  başındaki yılanda elindekini anlayamadım

 3. Yusuf Comlek dedi ki:

  sanki bir yaratık zamanı elinde tutuyor ve saat 12 yi gösteriyor gibi…

 4. Batuhan Gezer dedi ki:

  mayalılar bilimde çok ilerdeler tüm gezegenlerin aynı hizaya
  geleceklerini ve birçok şeyide onlar bilmiş ve birçok şeyi mayalılar ölücez dememiş kötü olaylar olacak demiş

 5. Suat Saban dedi ki:

  sevgili arkadaşlar nibiru yada marduk'un 5 boyut bir gezen oldugu kesin yani paralel evren.. şuan bunu göremeyiz ne zamn etkileri oldu ozaman görürüz.. 21 aralık 2012 kesinmi bilemem ama bir çok uygarlık bizi bu konuda uyarmış. mayalardan inkalara kızılderilerden mısırlılara.. sadece dikkat edelim.. heran herşey olabilir şaşırmayalım..

 6. Kemal Şen dedi ki:

  Kutup üç tanedir, Coğrafik bildiğimiz kutup, Magnetik (Kuzey Mıknatıs kutbu gibi) ve GEOMAGNETİC kutup. Bu sonuncusu çok az bilinir. Ama bu kutup noktası inanılmayacak kadar önemlidir (Orada üşümezsiniz bile). Bu kutup da unutturulmuşlardandır.

  Üç kutbun (Tripole) farklı işlevleri vardır.

  1. Coğrafik , kutup hiç değişmez, hep aynı yerdedir ve magnetik hiçbir özelliği yoktur.

  2. Kuzey ve Güney mıknatıs kutupları ise her yıl YÜRÜR, yani yer değiştirir.

  3. Yer magnetizması olan ve çok az duyulmuş, en az bilinen üçüncü kutup Bağdadi döneminde (1826′larda) birden AXEL HEİBERG adasına kaydı. Orada Sedir ağaçları fışkırdı ki bu mümkün değil, çünkü sedir CEDAR Forest’in en kuzey limiti vardır. Ama orada bitmesinin iki nedeni vardır. Birincisi Makamı Hızır’dır ve buna göre Hızır’ın ayak bastığı=KONDUĞU yerde YEŞİLLİK BİTER. Bunun sırrını Cenneti anlatan SİDRE (sedir, Cedar) TÜL MÜNTEHA ayetinin sırrıdır. İkincisi de SEDİR çok ilginçtir. Tevrat’da GOFER ağacı olarak (Lübnan Sediri, Lübnan bayrağındaki ağaç) bilinir ve NUH, gemisini SADECE BU AĞAÇTAN yaptığı kereste ile İNŞAA EDER.Nuh bu ağacı nereden bulur? İdris (Enuh/Enok) ve Tevrat yan kitaplarında Hiboryalıların bu ağacı getirdiğini bildirir.

  “Burası neresi biliyor musun?” . “Kanada’nın kuzeyinde bir buzul ada!” Axel Heiberg… Noel baba der ki: “Hayır burası ÇAD gölü”. “Nasıl yani?”. “Orası eski kutuptu, şimdi burada…”. “Nasıl yani?”. “Geomagnetizmayı/yer manyetizmasını buraya getirdim”. O halka içinde sen CHAD gölündesin, Sahara’nın göbeğindesin. Dışarı çıkarsan yeniden KANADA’nın kuzeyindesin.

  Velhasıl şunu söyleyebiliriz. Dünya öyle bir karıştı ki, tam karıştı TUFAN’da… İlk kutbun buzları Büyük Sahra’nın ÇAD gölü olarak eridi gibi… Noel Baba ne demek istemişti acaba? Bunun yanıtı: 1/16 oranında Dünya ekseni eğrilirse… Çad gölü TUFAN öncesi GERÇEK KUZEY KUTBU oluverir. Bir kısmı da Axel Heiberg adasında kalır. (Bir şeyi ikiye bölüp zıt yönlere atmanız gibi). SON SEDİR orada ve fosil halinde..

  Özetle şunu diyebiliriz 21 ARALIKDA kutuplar yer değiştirirse kıyamet kopmayacak ama nasıl ki daha önceki yer değiştirmeden sonra TUFAN olduysa muhtemelen ilerleyen günler aylar yıllar akabinde büyük felaketler oluşacak..Geçmişte TUFAN olduysa o yer değiştirme sonrası günümüzde neler olabilir ALLAH bilir..

 7. Serpil Taşkın dedi ki:

  her 3661 yılda bir yaşanan kozmik bir kısır döngü, ortalama ömrü 60-80 yıl arasında değişen insan türünün bunu algılayabilmesi çok zor… kıyamet olmayacağı kesin… galaktik hizalanmadan dolayı kayda değer meteorolojik ve jeolojik olayların olacağı da kesin… her şeyin 21.12.2012 olup biteceğini düşünmek yanlış… en önemlisi bu konuyu inançlarla bağdaştırmamak gerekir bu bir astronomi, arkeoloji ve jeoloji konusudur… Acaba Kuran'da var mıdır diye düşüneneler varsa, ilk yapmaları gereken cep telefonlarını çöpe atmaktır çünkü Kuran'da yoktur… Sevgili dostlar akıl sağlığınız açısından bu konuyu sadece bilimsel bir konu olarak algılamanız çok önemlidir zira işi manevi alanlara saptırırsanız cok ciddi tedavilere ihtiyacınız olabilir.. unutmayın ihtiyacınız olan sadece bilgidir… tabi bu saatten sonra nasıl? o da ayrı bir handikap…

 8. Levent Veziroglu dedi ki:

  21 Aralıkta Isviçrede CERN(Tanrı Parçacıgı)denemesinin en büyügünün yapılacak olması sizce sadece bir TESADÜFMÜ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir