BlueBox BBS Bir Yaşında Bu gün sitemi…

Home / Genel / BlueBox BBS Bir Yaşında Bu gün sitemi…

BlueBox BBS Bir Yaşında

Bu gün sitemizin doğum günü…

Aradan tam 365 gün geçmiş oldu.

Sizlerle birlikte bu bir yıl içinde birçok olayı inceledik ilginç ve garip olayları yazmaya çalıştık. Bundan sonrada aynı şekilde devam edeceğiz.

Sizlerinde desteği ile site gün geçtikçe daha çok ortamda ismi geçiyor ve referans olmaya devam ediyor. Bir yıl içinde yüzlerce sitede referans link kullanılmış durumda.
Bu bir yıl içinde

591 Yazı yazmışız ( Günde 1 adetten fazlaya geliyor 🙂 ) Bu yazıların çoğu ilk kez sitemizde yazılmış yazılardır…
Bu yazılara 1262 yorum yazılmış, hepsi birbirinden kiymetli yorumlardır. ( Yorumlar bir kontrolden geçmektedir. Konu ile alakası olmayan yorumlara yer verilmemektedir. )

Olayların arkasında neler var ve haber ajanslarının vermediği haberler nasıl gelişiyor bunları inceliyoruz. Yazıları hazırlarken birçok kaynak, site ve forum taraması günlük olarak yapılıyor. Sizlerdende yazılarınızı gönderebileceğiniz bir ortam olarak bu site her zaman var olacak. ( İletişim linkinden yazılarınızı gönderebilirsiniz… )

Bu birinci yaşımızı kutladığımız şu günde site kullanıcılarımızdan sitemizin tanıtımını yapmaya devam etmelerini rica edeceğim. Bu sayede araştırmaya çalışan birçok kişiye ulaşabilir ve daha çok bilgi alışverişi yapabiliriz.

Bir sene içinde site o kadar hızla büyüdü ki 3 kez hosting ve server değişikliği yapmamız gerekti. Günlük trafik bu şekildeki bir site için oldukça yüksek. Bu nedenle hosting firmaları siteyi barındırmakta zorluk çekiyorlar ve server kiralamamız gerektiğini bildiriyor ( Bu bizim için bir maliyet olduğu için zorluklara göğüs germeye çalışıyoruz. ) Siteye ulaşamaz iseniz bir müddet sonra tekrar denemenizi tavsiye etmekten başka bir şey söyleyemiyoruz.

Hepimize sitemizin birinci yaşı kutlu olsun…

Site hakkında yorumlarınızı yazabilirseniz çok sevinirim…

3 Comments

  • Sami34

    Gönül ister ki dünyamızda tuhaf ve açıklaması zor olaylar çoğalacağı yerde azalsın ama aksine artıyor. Bu da www.bluebox.bbs.tr gibi özel bir sitenin ne kadar gerekli olduğunun bir kanıtı olsa gerek. Nice mutlu senelere hep birlikte çoğalarak ve öğrenerek erebilmek dileğiyle… Yaşasın Bluebox!
    not: Bu arada sitemizin burcu da kova imiş öğrenmiş olduk 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir