Bilderberg Kapanış Konuşması – 2014 Konu…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

9 Cevaplar

1. admin admin dedi ki:

Türkiye’den 2014 Toplantısında 5 katılımcı bulunuyormuş…

Mustafa Koç: Koç Holding Başkanı.
    Umut Oran: CHP Genel Başkan Yardımcısı.
    Nilüfer Göle: Sosyolog, öğretim üyesi.
    Ümit Taftalı: İnan Kıraç Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi.
    Cengiz Çandar: Gazeteci.

2. admin admin dedi ki:

Haber siteside almış yapıştırmış bizim yazımızı alıntı yaptığı yeri bile yazmamış.
    Nasıl bir anlayıştır bilmiyorum…

www.pressturk.com/dunya/haber/150558/bilderberg-kapanis-konusmasi-%E2%80%93-2014.html

3. alonestream dedi ki:

Kardeş payında sübliminal mesaj verdilğini görünce bilderberg toplantıları aklımda hilminin petrol günleri gibi canlanmaya başladı ya la

4. ibrahim_varli dedi ki:

Babacan her dönemde Ekonomiden sorumlu Bakan olmuş ve her Bilderberg toplantısına katılmış. Eskiden böyle ayrıntıları Taha Kıvanç kaçırmazdı

5. Ebabil11 dedi ki:

Fetoş Bilderberg yemini yaparken,kendisine sunulan TEK KİTAP olan TALMUD’dan başkasına yemin edemez.Sadece onların verdiği KAFTANI giyebilir

6. Ebabil11 dedi ki:

Münafık Fetoş Siyonizmin bir alt kuruluşlarından olan Bilderberg’in üyesinden biridir. ABD’ye ve İtrail’e ömürboyu transferi yapılmıştır.

7. kar kokusu dedi ki:

ben bunu okumayı es geçmişim yeni okudum şimdi ve çok da şaşırdım ama şaşırmadım. zaten sürekli yaklaşık 200 yıldır ya da 350 yıldır bunu yapageldiler ve şu an artık utanma duvarını da aştılar. bununla birlikte bu gibi çok önemli haberlere dünyada da ülkemizde de kafa yorulmuyor. belki de nedeni ümitsizlik batağına saplanmış olmak ya da holyywood üzerinden zehirlenmek olabilir. en son izlediğim bu konuyla ilgili kaptan amerikanın kış askeri 2 adlı filminde yapay zeka zolanın algı projesini bir güzel ballandıra ballandıra anlattıkları sahneler vardı. ilk izlediğimde şoka girmiştim. sonra da duyarsızlaştım. nedeni de hemen hemen bildiğimiz şey. dünyanın sonuna geldik algısıın yerleşmiş olması.bu yazıdan anladığımıza göre hastalıklar, suni ve kurgusal savaşlar, beklenen israilin kurtarıcısı ve dünyanın mesihi ve kuzeyden patlak verecek bir dalganın göçe neden olması ve aslında dünyanın pimini nasıl çekileceğini anlamak sanırım zor olmasa gerek. adım adım istediklerine ulaşıyorlar. çok az kalmış olmalı ki utanç duvarını yıkmışlar. admin bence sen şu retilians konusuna da bir gir derim. çok bol kaynak var birikmiş. bizi aydınlat.

8. ASeydaYigit dedi ki:

Dünyanın altın günü,Bilderberg Konferansi.

9. BaySancaktar dedi ki:

Hatırlarsınız Erdoğan gezi olaylarında birşey dedi.. Faiz Lobisi..

Dünya faizi CIA’nin kurduğu Bilderberg Toplantısında yönetilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir