Baltık denizindeki UFO çalışmaları geliş…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

4 Cevaplar

 1. Güven Sporel dedi ki:

  Twitter sayfalarında iki adet duyuru var. Birisi 2 gün önceye, birisi 20 saat önceye ait.

  Do you know that there is a large military exercise in the Baltic Sea now, with Germany, U.S., england. why is it so … what do you think? (2 Gün Önce)

  We have left Norrtalje last night, we are going .. unfortunately we have very bad weather. (20 saat önce)

 2. Deniz Ada dedi ki:

  Öncelikle zaten o çalışmalarda ortaya çıkarıldığı iddia edilen cisimle ilgili bu döküman/bilgi/kaynağın gerçek olup, olmadığını bilemiyoruz!. Bu görüntü çevresinde bir doktrin hazırlandığının ve biz koyun halklara deoktrine edildiğini bile bilmiyoruz!. Evet, bizler birer koyunuz ve içinizden hanginiz bunun tersini düşünüyorsa şayet; öyleyse daha derin düşünmesi gerektiğini belirtmeliyim… Üstelik UFO fenomeninin bile gerçek olduğunu bilemiyoruz. Üstelik Uzayı, gezegenleri vs. bize tanıttığını iddia eden NASA'nın görüntülerinin bile gerçekliğinden ne kadar emin olabiliyorsunuz? Örneğin; Merkür, Jüpiter veya atıyorum, Uranüs diye bir gezen olduğundan nasıl bu kadar eminsiniz? İçinde yaşadığımız bu Matrix vari, sanal dünyanın hangi örgütlerce, kişi ve kuruluşlarca yönetildiğini ne kadar biliyoruz? Bu örgüt, kişi ve kurumların tarihlerini, bu bizlerin yönetilen ve onların yönetici oldukları ideolojinin tarihi ve yaşam süresi hakkında ne kadar şey biliyoruz? Salt bilginin bize verileceğinden ne kadar eminiz? Yine bu elit tabaka tarafından yaratılan bir sistemin içine çok iyi eklemlenmiş ve birer idealist düzenin kaynak yetiştiricisi okullarda okutulan o tarih dışında gerçek tarih hakkında ne biliyoruz? Okullarda okutulan bu tarih, bilgi vs. bütün çöplüklerin gerçek, salt doğru ve gerekli olduklarından nasıl bu kadar emin olduk? ya da bence doğrusu şöyle olmalı: Oldurulduk! Bize gösterilenler ve öğretilenlerin hangi sistemin kaynağı, yaratıcıları tarafından öğretildiğinin farkında mısınız? Tarihlere, kurumlara, bizlere sunulan bilgilere neden ve nasıl bu kadar güveniyorsunuz? Nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz? Gerçek diye lanse edilen şeyin/şeylerin, ve sonra onun engellendiği imajının bile ne kadar doğru olduğundan, yine ne kadar emin oluyorsunuz? Ya tamamen bu yönde doktrine ediliyorsak? Ya tamamen buna ve istedikleri yönde yaratılan sanal şeylere inandırılıyorsak? Bunun böyle olmadığını mı düşünüyorsunuz; öyleyse şu anki kendi konumunuz ve yöneticilerinizin konumları nedir? Öyleyse sizler bütün bilgilere sahip misiniz? Öyleyse localar sizlerle ellerindeki bütün bilgi ve birikimleri neden paylaşmazlar? Öyleyse neden bu kadar sert ayrılıkçı bir sosyal sınıf, kimlik ve statü ortamı var? Öyleyse ülkeler neden böylesine birbirlerinden yalıtılmış ve böylesine uzaklar? (ülkeleri insanlar oluştururlar unutmayınız). Peki ülkeleri insanlar oluşturuyorlarsa şayet, kişiler neden birbirlerinden, bilgiden, sistemden vs. bu kadar uzak tutuluyorlar? Öyleyse neden çatışmacı bir ortam var, neden televizyon denen aptal ccihazına bağlı bir sürü beyni boşaltılmış ve artık resmen kulaklarından akmış aptal bir güruh var? Öyleyse neden bu kişileri aptallaştıran ve içini boşaltıp bir zombiye dönüştüren bu kurum, cihaz, program vs. bütün şeyler ülkelerin hakim, finansal piyasanın en büyükleri ve en popülerleri olabiliyorlar? 😉

 3. Burkay Demir dedi ki:

  BUNUN en son ki sonar taramasında büyük bir kayanın bi parçası olduğu yönünde
  2.bp.blogspot.com/-QYSpxIHiAIo/TzpdB0RuiHI/AAAAAAAAmno/mBmos1Ul07M/s1600/12841.jpg

  ayrıca amerikanın yaptığı bu tatbikat hemen hersene rutin olarak aynı aylarda aynı bölgelerde tekrarlanmakta

 4. emrekoptagel dedi ki:

  Bu cisimle ilgili yorumlar doğru yada yanlış bir noktaya geliyor bence. Sorum şu yaklaşık 2 haftadır bu konuyla ilgili bir bilgi verilmedi. Sonuç yok mu? ört pas’mı edildi. konuyla ilgili bilgi paylaşımı yapabilirseniz çok sevinirim….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir