İlginç sesler Amerikayı'da vurdu

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

9 Cevaplar

 1. Factorx dedi ki:

  Mistik kaynaklarda eski bir medeniyetten söz edilir. Agarta diye. Bu medeniyet şu an yeraltında yaşıyormuş ve çok gelişmişlermiş. Hatta şu meşhur gri benizi ufo tipleri aslında bunlarmış ve yuvarlak ufo gemileri de bunlarınmış. Diğer tüm teorilerin kesim noktası olan 21 aralık 2012de yerden çıkacakları söyleniyor. Eğer sesler yerden geliyorsa gerçekten bu teoriyi bir düşünelim derim.

  • ixion ixion dedi ki:

   Agarta ve Şambala denen ve yeraltında, dünyanın çekirdeğine yakın yaşayan iki varlık grubundan söz edilen pek çok kaynak var. Hatta Nazi Almanya’sı zamanında Shambala’nın yardımları ile Almanya’nın UFO geliştirdiklerini de dile getiren kitaplar mevcut.

   Ancak 2012 teorisine göre okuduğum kadarı ile Agartha, insanlar belli başlı konuları ve olayları kabul ettikten sonra kendini insanoğluna tanıtacağı dile getiriliyor. Bu konu ile ilgili de nedenleriyle birlikte internette pek çok haber dolaşıyor. Yani bahsettiğiniz olayın benim gözümde olabilitesi yüksek. Ama hep dediğim gibi kesin kanıt göremediğim sürece “bu olacak” diyemiyorum.

   Bu yeraltı varlıklarının duyulan garip sesler ile bir ilgisi var mı derseniz, net bi fikir beyan edemeyeceğim. Ancak daha önce yayınlanan haberlerde anlatılan oluşan devasa çukurlar ile bir ilgisinin olabileceğini düşünmekteyim. Eğer dilenirse Agartha ile ilgili araştırmalarımı ve teorileri derleyip ufak bir makale hazırlayabilirim. Yanlız makale tahminimce çok uzun olacaktır lakin toparladığım bilgilerin ve teorilerin sayısı cidden fazla.

   Dediğiniz gibi yaklaşım ne olursa olsun, tüm olayların kesiştiği nokta yine 21 Aralık 2012’yi gösteriyor…

   • Factorx dedi ki:

    En azından kesinliğinden şüphe duyulamayacak kaynaklardan edindiğiniz temel bilgileri paylaşabilirsiniz ayrıntıya girmeden. Komplo teorilerinden değil de mantıklı çıkarımlardan, kanıtlardan bahseden bir yazı yazarsanız güzel olur. Bu sitede tüm veriler toplanıp büyük bir harita çıkmaya başlıyor. Haritada bu da olmalı bence.

    • ixion ixion dedi ki:

     Aslında olası ihtimal olan teorileri de eklemeyi düşünüyorum. Sonuçta aksi idda edilemedikce teorinin doğruluk oranı %50’dir. Bende dediklerinize katılıyorum, bu site şu anda puzzle parçalarını toplayıp ortaya bir harita oluşturmakta, bizlerim yorumları ile de genişleyip bazı noktalarda açıklayıcı sonuçlar çıkıyor. Bundan dolayı teorileri de ayıklayıp kesinlik oranı yüksek olanları eklersek insanların daha çok aydınlanıp özgür iradelerini sınırsızca zorlayacak güzel noktalar çıkarabileceğimize inanıyorum.

     • cheddin dedi ki:

      ixion merhaba belki yardimci olur 21.12.2012 ile alakali oldugunu dusunuyorum gerci daha once burda verdim dikkat cekmedi sanirim maya takvimiyle alakasi olmadigini dusundugum bir kaynak ne hikmetse karalar ve denizlerin yer degisiminde bahseder ibrahim hakki hazretleri risalesi tesaduf cep telime kurdugum programdan okumustum burclar ile yildizlar arasindaki baglantiyi kaleme almis her burcun 2400yildi yanilmiyorsam omru oldugunu ve 12 burcun devri tamamladiginda dunyada karalar ve denizlerin yer degistigini icinde bulundugumuz donemin son donem ve degisim olmasi gerektiginden bahseder… Birde kaynak biriktirmedigim icin veremiyorum ama 2dunya savasi sirasinda abd kesif ucagi pilotunun anlatimi belki rastlamissinizdir kesfe cikarken ucagin motoru durur ve kontrolu elinden alinmis bi sekilde kutup bolgesinde bir yere iner her yer buzken yerin altina dogru goturulur cam kubbeli bir yerden bahseder ici orman ve sicak iklim olan yerde dunyali olmayan bir irkla tanisir ondan baskana mesaj goturur hatirladigim kadariyla boyle bisey okudunuzmu.

     • ixion ixion dedi ki:

      Merhaba cheddin, bahsettiğin pilot ile ilgili konuyu hatırlıyorum. Hatta yanlış hatırlamıyorsam kutup bölgesinde sabit olarak dikey bir vaziyette uçak aşağı doğru indirilip açılan devasa delikten geçerek ilginç bir noktada duruyor ve bazı bilgiler veriliyordu, bunun dışında açılan o çember deliğin uydudan fotoğraflarının da çekildiğini hatırlıyorum. Bahsettiğiniz bu sanırsam.

      Burç olayına gelince. Böyle bir konuyu geçen hafta yabancı bir kaynakta okudum. Ayrıca yine ilgili olarak Zeitgeist ile ilgili dökümantasyon videolarda da bahsettiğiniz burç dönemlerinin başlangıç ve bitimi ile ilgili bir bilgilendirme olduğunu da hatırlamaktayım. Bu videolar arşivimde mevcut ve açıkcası sizlerin de izlemesini öneririm.

      Bu konularda pilot ile ilgili konuyu ekleme ihtimalim yüksek çünkü konunun Agartha ile ilgisi var.

 2. kerim dedi ki:

  cidden şlginç bi hal almaya başladı bu konuyu yakından takib ediyorum, sesi zaten garib geçtim acaba sallantı jeolojik olabilirmi?

  • ixion ixion dedi ki:

   Yapılan araştırmalar jeolojik tepkimelerin olmadığını göstermekte. Noktasal ve bölgesel sallantıların hiçbiri depremsel cihazlarda görüntülenemiyor. Video’da bulunan muhabir de bunu onaylıyor…

 3. mehmet dedi ki:

  bence her ne arıyorsak gecmiste yasamıs insanların bizlere iletebildiklerini ciddiye almalıyız..anlatmaya calıstıgım sey kehanet degil ;
  yasamıs olduklarını ,siirsel ya da mitolojik olarak efsanelestirdikleri seyleri…
  bütün parcalar ancak o zaman anlam kazanabilir.zaten bunlar ve benzerleri gecmiste yasandı..sakın aklınıza nostadamus ya da tanrısal cezalar gelmesin..somut anlatılardan sözediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir