3 gün karanlık Bu sene beklenen 21 Aralı…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

6 Cevaplar

 1. Baris Baser dedi ki:

  Greg Giles son final mesajında, 21 Aralıkta hiçbir normal dışı bir durum olmayacak. 21 Aralık ve sonrasın da 22 Aralık gelecek. Bütün bu yükseliş sürecinde hiçbir gözle görülecek hiçbir değişiklik olmayacak diye yazdı ve 18 ay önce başladığı mesaj iletmeyi bitirdiğini yazdı. Ve onu etkileyen ve yakında herbirimizi etkisi altına alacak olan bir radyo frekansından bahsediyor.

  Ortada müthiş bir bilgi karmaşıklığı ve kehanet niteliğinde söylemler var. Doğa olayı olarak gözlemlenecek sizinde yazdığınız durumlar var. Ama normalin çok dışında işte bu yazılmıştı ve söylenmişti denecek neler olacak bu bilgi karmaşasında bir şey söylemek zor. Tek yakın gelen şey, mayaların keskin hesapları ve eğer günümüz araştırmacıları doğru hesaplamışsa 21 Aralık tarihinde bir doğa olayı olabileceği.

  Bahsedildiği gibi büyük ölçekli tutuklamalar olmadı. ifşaat anlamında hükümetlerden gelen bir şey yok.
  Şu an da da 7 Ekimde Dünyadan tüm astral, eterik oalarak ne kadar archons varsa dünya üzerinden silinecekler. Sayıları ise milyarlarca olarak söylendi. 7 ekimden sonra artık dah adetaylı açıklamalar yapılacağı ve kasım ayı gibi ifşaatın gerçekleşeceği söyleniyor.

  Bunları okuyup yazmak heyecanlanmak güzel. Tek şart kaptırmamak. Geri sayım devam ediyor 21 Aralığa 79:02:35

  Sevgiler

 2. hilal79 dedi ki:

  Şimdiye kadar beklediğimiz tarih 21 Aralık dı. Açıklamalarınıza göre 13 Kasım tarihi de çok mantıklı bir tarih sayın admin. Peki beklenen durum 13 kasım da gerçekleşirse ( 3 gün Karanlık durumu ) 21 Aralıkta olması gerekenler mi olacak yoksa farklı durumlar damı gerçekleşecek. Sanki 13 Kasımda bir şeyler olursa 21 Aralık tarihine kadar geçen süre dikkatimi çekti. 21 Aralık dolup 22 Aralığa geçtiğimizde tam 40. gün oluyor. İslam dininde 40 günler vardır. Örneğin Nuh tufanı 40 gün 40 gece sürmüştür . Eğer 13 Kasım başlangıç ise 22 Aralığa kadar ki süre doğal afetlerle geçecek bir süre olabilir. En doğrusunu Allah bilir …

 3. hilal79 dedi ki:

  Barış Bey’e ;
  Greg Giles ismini sizden duydum ve internetten biraz araştırdım ancak doyurucu bir bilgiye ulaşamadım çok da vaktim olmadığı için şöyle bir yüzeysel bilgiedindim. Barış Bey merak ettiğim için soruyorum ; Bu ismin açıklamalarına güvenerek mi yoksa yorum mahiyetinde mi yazdınız. Neden böyle söylüyorum : Gördüğüm yazıları çok da mantıklı veya gerçekçi gelmedi bana. Aydınlatırsanız sevinirim , şimdiden teşekkürler…

  • Barış dedi ki:

   Sayın, hilal79
   21 Aralık 2012 ve sonrası için yazılan 2 türlü kaynak var. Birisi dünyalıların yazdığı(dünya üzerindeki delillere,yazıtlara vs dayanılarak yazılan yazılar admin gibi ) diğeri dünya dışı yaşamlardan gelen yazılar.

   3Günlük karanlık ise 21 Aralık saat 11:00 da foton kuşağının kör bölge denen bölgesine giriş yapılarak 6 günlük bir süreçten sonra yükselişe yani 5. boyut form ve yaşamına geçişin ilk adımını deneyimlemiş olacağız. Bu 6 günlük süreci ve 3 günlük karanlığı aktaran nasıl bir kaynaktır? Ki biz bunu bugün doğru olduğunu ele alıp konuşuyoruz. İşte bunun gibi Greg Giles de bir yıldız tohumu olduğunu ve dünya dışından mesajlar alıp bu yükseliş sürecine nasıl hazırlanmamız gerektiğini ve bunun gibi mesajları yayınlayan biriymiş.
   Diğer kanallar MIKE QUINSEY, BLOSSOM GOODCHILD, SHELDAN NIDLE, KRIS-WON, SUZANNE WARD, RONNA HERMAN, Ashtar Command gibi.
   Bir de ülkelerde ki bu yükselişe yardımcı, yoldaş olan diğer yıldız tohumları ve dünyadaki cabal denilen dünyadaki tüm sağlık, eğitim, ekonomi, enerji vs. sahip olan güçle savaşan toplulukların blog siteleri var.

   Yazdığımı Greg de böyle şeyler söylemiş diye yazdım. greg ne kadar güvenilir güvenilmez bilmiyorum. 3 Günlük karanlıkta ne kadar gerçek onuda bilmiyorum. Ama adminin verdiği bilgiler araştırmalar hep ilgi çekici ve yoruma açık güzel konular.

   Admine de ayrıca teşekkürler araştırıp yazıyor aydınlatmaya çalışıyor. O kadar çok yazı ve şunlar oalacak diyen kaynak var ki ben artık yorum bile yapamıyorum. Çünkü bilinemez bilemiyorum. Ama admin gibi araştırıp bakanlar bize acaba mı diye iletiyorlar.

 4. can dedi ki:

  Tarih çizgisinde olacağı içn karanlıkta aklınacak aslında ilginç bir yer zira yay burcunda olucakmış nasıl etkilenecez bilemiyorum ama entresan olacağı kesin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir