21 Aralık 2012 tarihi doğrulandı. Yeni b…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

4 Cevaplar

 1. Yaşar Sert. dedi ki:

  Sevgili Admin, daha önce 5 Haziran’da Dünyada uzayla ilgili tüm bilim adamlarını olağanüstü toplantıya çağırıldığını duyurmurmuştunuz. Toplantı gerçekleşti mi? Konuyla ilgili bilgi edinebildinizmi?

  • admin admin dedi ki:

   Konu hakkında konferans sayfasında ve diğer başka bir yerde bir bilgi kaydı yok.

   Konferansın yapılıp yapılmadığı bile belli değil, ilginç…

 2. mehmet dedi ki:

  Assagıda yazan hikayede benim eklemis oldugum tek nokta M.Ö. 5310 ‘dur .Bunun dısında hikaye tamamen bilinen gerceklerdir. !!!!
  Mayalara malettigimiz bütün bu bilgiler aslında M.Ö. 5000 li yıllara kadar uzanan güney amerika kültürlerinin (la venta ,olmek,toltek ) tüm bilgilerinin bir elde toplanmıs son halidir.
  Mayalar ,sanırım M.Ö. 1500 lü yıllarla M.S. 800 lü yıllar arasında yasamıs bir uygarlıktır.
  Mayalar ve öncesi kültürlerde haç kutsaldı .Hatta belirli zamanlarda tüm sokaklarında haçı gezdirdikleri özel dinsel günleri vardı..Ama yine de en çok sevilen tanrıları Qutzetal dı ..
  Quetzetal ( yani venüs ) M.Ö. 5310 yılında bu haç tarafından çarmıha gerilmisti .Haçın kim oldugunu anlayamayan ” bilim adamları ve arastırmacılar ” hersey de oldugu gibi bunu da anlamlandıramadıkları için es gecmislerdi….. Aslanda hikaye şu şekildedir…
  Derler ki Quetzetal ,Tezkopliteca ile yaptıgı savası kaybetmis ,dünyayı koruyamamıs ve bulundugu alanı tezcopliteca ya terketmistir…Qeutzetal in diger adı da tüylü yılandır …
  Sonraki gelisinde M.Ö.1649 da ,Qutzetal bir zafer kazanmıstır .Cünkü yerini Tezcoplitecaya bırakmamıs ve dünyayı korumustur… Ama derler ki 2012 mi ,Leopar zamanı ..Leoparda zaten Tezcopliteca nın diger adıdır……….Yani hersey bu göksel SAVAS üzerine kurgulanmıstır .
  Ama bizim bildiklerimiz ,ögretilerimiz ,derslerimiz ,inanclarımız …kısaca biz dünya olarak bir bilgi toplumu degil bir inanc toplumu oldugumuz icin tüm duyularımız kör edilmistir.Cok cıplak bir gercekligi görmemek icin bize ögretilmis tüm edinimleri zekamızın önüne koyarak düsündügümüzü sanırız…

 3. mehmet dedi ki:

  Peki bu hikayeyi mısırlılardan dinlemek istermisiniz ? Çok cıplak aslında ,ama mayaların hikayelerinden daha güzel süslenmis ,allanmıs pullanmıs bir hikayedir..
  Seth bir gün uzaklardan gelip osirisin bedenini 14 parcaya ayırmıstır ..İsis ; yani osirisin bakireler bakiresi karısı ,tanrılardan izin alarak osirisin 14 parcasını birlestirip ondan sperm alarak Horus u dogurur … Ne kadar sacma sapan bir hikaye degil mi ? Edebi ,masalsı ,hikayemsi hicbir nitelik icermeyen absürd bir hikaye ..!!! Kesinlikle sacma sapan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir