2012 ni Dünyanın sonu ilk habercisi mi…

Home / Genel / 2012 ni Dünyanın sonu ilk habercisi mi…

2012 ni Dünyanın sonu ilk habercisi mi ?

Geçen senenin başında yaşadığımız kuş ölümleri bu yılın ilk günü meydana geldi.

ABD – Arkansasda binlerce kuş ölü bulundu.

2012-ni-dunyanin-sonu-ilk-habercisi-mi

Kuş ölümlerinin sebepleri üzerine araştırmalar devam ediyor. Kuşların toplu olarak ölmesi her zaman olduğu gibi dikkat çekici.

Geçen sene olan kuş ölümlerinin arkasında birçok felaketin başlangıç yapması ve peşpeşe oluşan fırtına, sel ve depremler bu yıl için bir başlangıç mı aklımıza getirmiyor değil.

Kuşların genelde toplu ölümnleri büyük basınç veya yön duygularının kayıp olması neticesinde ağaçlara veya yüksek binalara çarparak oluyor.

Araştırmalarda kuş sürüleri içnde yaşlı ve genç kuşların olması bu teorileri güçlendiriyor. Yön duygularının kayıp olması bizim konumuzla doğrudan ilgili olduğu için her zaman toplu hayvan ölüm haberleri kayıt altına alınmaktadır.

Haber kaynağı

www.dailymail.co.uk/news/article-2080859/Blackbird-deaths-Sign-apocalypse-thousands-die-2nd-New-Years-Eve-row.html

7 Comments

 • ixion ixion

  Kış aylarında olan hayvan ölümleri genelde rakamsal olarak az sayıda yaşanır. Bu seferki kuş ölümü ise neredeyse 5.000 kuşun ölümüyle sonuçlanıyor. Bunun “genel”lik bir kısmı bulunmamakta. Bunun bize kesin olarak kanıtladığı tek bir şey var oda iklimlerin ve hava basınçlarının dengesini tamamen kaybettiğidir. Bunu da Admin’in daha önceki yayınladığı 2012 felaketleri altında küresel ısınmaya bağlayabiliriz. Bu olayların daha da kuvvetleneceğini biliyoruz. Bence şu anda içinde olduğumuz iklime “Kış” olarak bakmamanızı öneririm. Kışın ortasında 25-28 derece hava sıcaklığına rastlarsanız pek şaşırmayın…

  • kerim

   bende zaten 1000 lerce kuş ölümlerinin benzeri yanılmıyosam yine ocak şubatta oldu geçen sene yine aynı ayda bu olay neyse aynı aylara denk geliyo açlıktan ölmediklerini bende biliyorum ısı kaybından oluşan bişey gibi…

 • Kiruna Manyetometresi’nden elde ettiğim iyonosfer kışkırtmaları ve manyetik alan hayli yüksek gözüküyor grafiklerde. Bu kuş ölümleri ile alakalı olabilir ve devamında depremleri tetikleyebilir izleyen zamanda göreceğiz kanaatindeyim. Tabi ki daha farklı sebepleri ve sonuçları da olabilir.

  • admin admin

   Son 2-3 gündür güneşten gelen çok yüksek iyon transferi var.

   Dünyaya şok dalgaları halinde vuruyor… Eskisinden çok daha kuvvetli dalgalar oluşuyor.

   Şok dalgalarını yakında yazacağım etkilerini takip ediyorum…

 • admin admin

  Norveç kıyıları aynı zamanlarda binlerce Ringa balığı ölüsünün kıyılara vurması haberleri ile çalkalandı…

  Balık ölümleri bu boyutlara ulaşması deniz suyu sıcaklığının ani değişmesine çok bağlı görünüyor…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir