2012 de neler olacak ? Beklenen ve teori…

Home / Genel / 2012 de neler olacak ? Beklenen ve teori…

2012 de neler olacak ?

Beklenen ve teori ( beyin fırtınası ) ortaya koyanların beklediği büyük karmaşaya yol açacak 12 kavram….

2012 yılında bu olayların beklendiği ve oldukça yüksek ihtimal ile bu 12 kavram %60 – 70 oranında gerçekleşmiş olacak.

1) Finansal Erime…
2008 yılından bu yana global finansal sistemi kriz yaşamaya devam ediyor. İngiltere ve Avrupa Merkez Bankası Bankası arasındaki mücadele avrupa halk ve ekonomileri rahatsız etti. 2012 bu erimenin son noktası olacak ve tüm dünya ekonomisi eriyecek…

2) Ekonomik Kriz. “Yıkıcı Extreme Kapitalizm”, ulusal ve bölgesel ekonomileri çökecek On yıllarca sürecek bir kriz finansal erimenin sonucu oluşacak…

3) Sosyal ayaklanmalar. Yunanistan, İrlanda, Portekiz, İzlanda ve çöküntülerinden sonra İtalya, İspanya ve diğerleri, şiddet artışı, sosyal ayaklanmalar, ABD ve İngiltere’de bile bunu tetikleyebilir;

4) Pandemikler ( Virusler ) Vücudumuzun içine RFID çipleri DNA suşları hedef alan “akıllı virüs” test etmek için bir fırsat olacak zorunlu aşılar “grip sürprizler” için hazır olun. Irk ve etnik kitle kente göç kampanyalarının bir parçası olarak virüsler mi olacak?

5) Küresel Isınma. Sıfır büyüme moduna küresel ekonominin lavabosı gibi, “Karbon kredisi” tam toplumsal kontrol etmek için yol açmaya geliyorlar. Bu durumda ABD gibi karbon emisyonunu kabul etmememiş ülkeler toplum kontrolünü yapabilecek mi ?

6) Terörist saldırılar… Mega saldırılar. Eliteler ve dünya hükümetleri yeni bir 9 / 11 den ziyade daha fazla küresel savaşlar, istilalar ve soykırım görebilir… Büyük bir şehrin üzerinde bir nükleer silah Elite “düşmanları” tarafından kullanılabilir…

7) Orta Doğu Genelleştirilmiş Savaşı. Konuştuğumuz gibi, deniz kuvvetleri, bombardıman uçakları, bütün orduları, Suriye, İran saldırı ve işgal etmeye kararlılar …

8 ) Çevre / Ekoloji “Kazalar”. 1986 Çernobil nükleer kazası, Devlet artık kendi nükleer tesislerine yönetmek kendilerini dünyanın gösteren ve Sovyetlerin eski SSCB’nin sonunu getirdi. Nisan 2010, BP, Meksika Körfezi’nde “Deepwater Horizon” petrol kulesi eko-felaket gördü.. Mart 2011, Japonya ve dünyanın bu yana Fukushima Daiichi nükleer kompleksi içinde çok daha büyük bir nükleer kaza ile boğuşuyor. Çirkin oyuna dahil oldu mu? Bundan sonraki oyun ne olacak ?

9) Önemli bir siyasi veya dini figür suikast olabilir mi ? Mossad, CIA, MI6, bu tür kirli bir hüner oynamaya gerçekten ciddi olarak ele alabilir mi ?

10) “Haydut Devletler” Saldırıları – Irak, Libya … Sıra kime gelecek? İran? Suriye? Venezuela? Kuzey Kore?

11) “Din” … Kitlelerin hayatlarının anlam için artan ihtiyaç ” İsanın dönüşü ” Hollywood sahnelenen, 3 boyutlu sanal gerçeklik hologram gösterisi olacak mı ? Beklenen gökyüzünde böyle bir görüntü oluşturulacağı şeklinde…

12) Uzaylı saldırısı veya ziyareti… Onlarca yıldır, dünya nüfusunun büyük bölümü çeşitli sektörlerde uzaylılara inanmak için programlanmış bir kitle var – Tabii ki, Beyaz Saray’ın bahçesinde – Bunun için bir dünya hükümeti kurulması mı gerekecek ???

Tüm bunlar varsayım….

Ancak önümüzde önemli bir 365 gün var bakalım nelerle karşılacağız.

Yukarıda yazılı 12 maddenin her türlü takipcisi olacağız ve sizleri bilgilendireceğiz. Gizli veya açık tüm mesajları sizlere duyurmaya çalışacağız.

6 Comments

 • john conner

  Ben şimdi size kehanetlerden değil de, bilimsel gerçeklerden bahsetmek istiyorum. Mümkün olduğunca sade bir dil kullanmaya çalışacağım. Yeryüzü ile iyonosfer tabakası arasındaki doğal titreşimler 1952 yılından beri ölçülmektedir. Buna Schumann Rezonansı denir ve SR simgesi ile gösterilir. Bu değer asırlardır 7,8 devir/saniyeydi. Fakat son yıllarda bu değer hızla artarak 12 devir/saniyeye kadar yükseldi. Son günlerde sıkça görmeye başladığımız seller, fırtınalar ve acayip hava koşulları bu artıştan kaynaklanıyor olabilir. 13 devir/saniye ise “zero point” yani sıfır noktası olarak kabul edilir. Bu değere gelmemize çok az kaldı. Schumann Rezonansı 13 devir/saniyeye ulaştığı zaman dünyanın dönüş hızı duracak ve dünya bir iki gün içinde ters yönde dönmeye başlayacak. Güneş doğudan değil, batıdan doğacak. Bildiğimiz bir çok teknoloji işlemez hale gelecek. Ayrıca bu artıştaki hızlanma bizde, 24 saatlik bir günü, 16 saat yaşanıyormuş gibi bir hissediş yaratıyor. Manyetik rezonansın 13 devir/saniye değerine varmasıyla, dönüş yönünü değiştirecek olan dünyanın, çok uzun yıllar önce de dönüş yönünü değiştirip bugünkü yönünde dönmeye başladığı biliniyor. Ayrıca dini metinlerde de güneşin batıdan doğması kıyamet alametlerinden biri olarak gösterildiğini belirtelim.

  Yaşanması mutlak olan bu devreye ermemize az bir zaman kaldığı ve felaket günlerinin arifesindeki şu günlerde, insan milletinin hazır olmaya ihtiyacı vardır. Bizden uyarması…

 • ixion ixion

  Düşünülecek olursa ilk 3 madde şu anda zaten yaşanmakta. Ciddi ekonomik çöküşleri yabancı medya tarafından takip edebiliyoruz. Türkiye medyası ise malesef halen yetersiz kalmakta. John Conner isimli üyenin bahsettiği rezonans ise güneş sistemine manyetik alanı çok kuvvetli bir cismin girdiğini kanıtlar güçte.

  Küresel ısınmaya gelince, bu teoriyi bi yerde duymuştum. Çok da mantıklı gelmişti. Teoriye göre küresel ısınmanın karbon kullanımı ile yakından uzaktan alakası yok. Çünkü Dünya yüzeyden değil içten ısınmakta. Lakin kutupların soğukluk seviyelerine bakacak olursanız, hava sıcaklıkları genelde eksi derecelerde devam etmekte. Ancak kara parçasından buzul kütleleri kayarak denize katılmaktadır. Bu da kutupların havadan değil, toprak altından yani Dünya merkezinden ısındığını ve buzulların da toprak ile ilk temas noktasından eriyip kaydığını kanıtlar seviyede. Benim merak ettiğim eğer bu teori doğru ise, neden karbon kullanımı bahane edilerek bu çeşit bir yaklaşımda bulunuluyor?

  Chip olayına gelinince, bildiğiniz gibi America’nın bir eyaletinde ID Chip denilen bir kimlik projesi yürütülmekte. Projenin amacı kimliğinizi bir chip halinde deri altınıza yerleştirmekten ibaret, bu sayede kredi kartı veya kartvizit gibi birçok şeyi derinizin altındaki bu chip de barındırabileceksiniz. Buraya kadar pozitif olarak gözükse de biraz teori kurarsanız negatif yanları direk anlaşılmakta (devletin halkını koyun gibi işaretlemesi bir örnek).

  • john conner

   ixion, söylediklerine aynen katılıyorum kardeşim. Manyetik rezonansın artışını bilim adamları güneşteki düzen dışı büyük patlamalara bağlıyorlar. Tabii bu bir şaşırtmaca da olabilir. Yani senin dediğin gibi güneş sistemine manyetik alanı çok kuvvetli bir cisim de girmiş olabilir. Mantıklı görünüyor. Küresel ısınma konusunda da aynı fikirdeyiz. Sen zaten bilimsel altyapısını anlatmışsın. Komplo teorisi de benden olsun. Küresel ısınma koca bir yalan. Bilindiği üzere karbon emisyonları fosil yakıtlardan (petrol, doğal gaz, kömür) kaynaklanmaktadır. Yani karbon emisyonunu azaltmanın yolu daha az fosil yakıt kullandırmaktan geçer. Büyük güçler karbon emisyonunu bahane ederek fosil yakıt ticaretini tekellerine almayı başarmıştır. Petrol fiyatlarını manipüle ederek milyarlarca dolar kazanmışlardır. Kyoto Protokolü’nü imzalamayan ülkelere bakıldığında ne dediğim anlaşılacaktır. Ez cümle, küresel ısınma yalanına inanmayalım arkadaşlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir