188 gün teorisi bir oyun mu ? Dünyayı…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

9 Cevaplar

 1. Factorx dedi ki:

  Artık bundan eminim. Olay sadece kafa karıştırmak, gündem yaratmak, dikkatleri belirli başka yönlere çevirmek ya da bir ortam hazırlamak. O kadar karışık ki son 1 aydır dünyada yaşanan olaylar bundan sonra kim ne söylese komplo teorisinden öteye gitmeyecek böyle bir ortam hazırlandı.

  Böyle bir enformasyon kaosu yaratıldı ki önümüzdeki günlerde oluşacak olayların da gerçek mi yoksa manipulasyon mu olduğu ayırd edilemesin, bu bilgiler medyaya yansımasın halk itibar etmesin diye. Bu sitede yazılanlar neden haberlere taşınmıyor söyleyeyim. Haber organlarının çoğu artık bunları komplo teorileri, eğlencelik kıyamet senaryoları olarak görüyor, itibar etmiyor. Ortam hazırlandı yani. Önümüzdeki aylarda doğal olaylar yaşayacağız, elle yapılmış olaylar değil. Ama bunların manipulasyon mu yoksa doğal mı olduğunu ayırd edemeyeceğiz. Yaklaşan gerçekleri anlayamayacağız.

  • kerim dedi ki:

   katılıyorum kafa karıştırıcı ,hepsini düşününce şalterler atıyo bende hangisi doğru? hangisi gerçek bilgi? 20 si tatkibat olayı doğru da ya birileri akıl oyunları oynuyo,ya da ilahi tesadüf

   • kerim dedi ki:

    + olarak cidden oynuyolar ,sanki bu olayıda biz yaptık ,bak kanıtıda var kuşkusu var, yapacağım yapay depremi tarihi belli tatbikat gününe getirmem! sanki olaya bu yapay damgası vurulması istenmiş gibi bişey çıkyo ortaya eğer tesadüf değilse depremi tahmin edebilen teknolojide olabilir sırf komplo teorisine yapıştırılmak istenen bi oyun olabilir sonuçta ABD nin korku imparatorluğunu yaratmak istediğine inanan biriyim..

 2. Ξпsɑr Ξпsɑr dedi ki:

  Logo da bir nevi imza gibi düşünceleri o yöne çekmiyor değil, acaba tatbikat yapılırken ne oldu ” Aouhow gerçekkk” fln 🙂 görgü tanıkları vs.. ne diyor merak ettim ayrıca Factorx e katılıyorum. Halüsilasyon gıdalardan parayı yok etmeye doğru gidişat var nakit kalkarsa kağıt dijitale dönerse ki İsveçte kağıt kalkıyor… kağıt para sistemini çökertmek elden avuçtan almak, buna ek olarak neyi değerli kılar sizce altınmı..

  • Sami34 dedi ki:

   İlginç bir tespitte bulunmuşsunuz. Neden derseniz son 5 gün içinde altın ile ilgili ABD’den ve Türkiye hükumetinden enteresan açıklamalar yapıldı ve medyada yer aldı. Ayrıca İstanbul’da bazı evlerin posta kutularına arap menşeili bir finans şirketi reklam metni tarzında bir föy bırakarak aşağıdaki linklerde işaret ettiğim haberleri desteklemiş. Bunun türkçesi “altınlarınıza göz koyduk” demek mi acaba 🙂 Etik ve etik dışı kavramları arasındaki fark artık tüm dünyada kayboldu, o yüzden hiçbirşeye şaşırmamak lazım.
   Ayrıca yakında çipli kimlik olayına geçiyoruz. (lütfen izleyin: youtube videosu)
   Yarın cüzdanımıza girecek çipler, öbür gün ne olur artık siz düşünün.

   Linkler:
   bit.ly/GIr36a
   bit.ly/GOMHuo
   bit.ly/GKcnXu
   www.youtube.com/watch?v=UQ9KMMdxHD8&feature=player_embedded

  • Ξпsɑr Ξпsɑr dedi ki:

   Yani aslında kuş bakışı olarak bütünü görmek derim buna, çip konusuda hayli tehlikeli kartta duranların bir kredi kartı / sim kartı gibi zararı olmasada asıl deriye yerleştirilen tehlikeli olur!

   Siayey 🙂 kod adıyla malum geçenlerde evleri dinlediğini cihazlar vasıtasyıla açıklamıştı

 3. commandan dedi ki:

  Arkadaşlar amaç şu, herşeyi biz yapıyoruz tanrının işi değil biz her şeyi yapabilecek güçteyize getiriyorlar işi.Yani bir nevi tanrıcılık oynuyorlar ama şunu unutuyorlar tarihsel süreçlere baktığımızda ve özellikle kavimler helakına baktığımızda kavimlerin yani halkların genelde büyük devasa depremler ( harita değiştirecek kadar büyük 10+ gibi ) veyahut bir çığlık sesini andıran ve insanların saman gibi düşüp öldüğü doğal olaylar la yok olduğunu görmekteyiz.Bu ses olayı ilginç her yerde bundan bahseder oldular izleyelim görelim.

 4. Sibel dedi ki:

  Depremi önceden tahmin edip, o tarihe deprem tatbikatı planı adı altında gerçek depreme hazırlık yapmışlardır, bu normal bir şey. insanlara deprem olacak deseniz panik olur mazallah ekonomi sarsılır.

 5. Sibel dedi ki:

  Bu arada sitenize üye olduğum halde mail adresime bir şey gelmedi, ne üye girişimi kabul ediyor, ne de yeni üyelik alma girişimimi kabul ediyor çünkü bu sefer de zaten üyesiniz oluyor. Hoş bi paradoks.
  Acaba yaptığım yorumlara (sorularıma)cevap geldiğinde beni uyaracak bir sistem var mı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir